1608
1605

بچه ها من یه دختر دارم خب ۲ سالشه عاشق اینم ک بعدیم پسر بشه شما کدوم دارید کدوم میخاید؟ینی میشه من پسر دار بشم اخه دخترم تو کتابا نگا میکنه میگ مامان این داداش من من داداش ندارم😂 لخدا انقد دلم میخاد  ولی میترسم حامله بشم 

چی‌بگم والا😑

من  چون دهن همه بسته میشه هم اینکه خودتم جفتشو تجربه میکنی ولی همجنسم‌باشن ناراحت نمیشم 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

من

ولی کلا از بارداری و بدریخت شدن شکمم واهمه دارم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
1522
1432
1601

من فعلا اولیمه خدا برام نگه داره بسلامتی بیاد بغلم تجربه کنم ببین بچه داری چطوریه ولی کلا تک فرزند دوست ندارم ..مگ اینکه خدا بخواد تک فرزند باشه.چون برا این بچه ام ۶سال منتظر بودم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه ی زهرا بحق حسینت مواظب( محمد حسینم)باش❤صلوات برای سلامتی پسرم تونستید بدید ممنون میشم😘
فک کنم همه دوست دارن دوتاشوهم داشته باشن ولی نباید جوری هم باشه ک وقتی پسر نداشته باشی خودتو بکشی

ن دیگه در حد خودکشی پیش نمیرم ولی پسر دوست دارم  البته اگخ پسر دار بشم دخترم بیشتر دوست دارم😂

چی‌بگم والا😑
1578