1542
1541
عنوان

بچه ها کیا دوست دارن یه دختر داشته باشن یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 104 پست

من جفتشو دوست دارم دلم برا لباسای دخترونه ضعف میره امروزم یه شنل کوچولوی ناز دیدم خیلی خودمو کنترل میکنم نخرم دوتا پسر دارم البته بچه ها یه جنس باشن برا خودشون خوبه ولی پدر و مادر طعم اون یکی که نداره نمیچشه

اگه پسر میخای فلفل سیاه دونشو بخور روزی دو سه تا عدسم نخور دختر میشه بقیش توکل بر خدا

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

من جفتشو دوست دارم دلم برا لباسای دخترونه ضعف میره امروزم یه شنل کوچولوی ناز دیدم خیلی خودمو کنترل م ...

کاش بشه بخدا دلم ضعف میره برا لباس پسرونه شاید باورت نشه 

چی‌بگم والا😑

منم میخوام دوسال دیکه عید اقدام‌کنم ماه تولد باباش دنیا بیاد و اینکه دخترمم شیش سالش میشه حس میکنم اون موقه بهتر باشه ب خودمم یکم برسم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
1546
من  چون دهن همه بسته میشه هم اینکه خودتم جفتشو تجربه میکنی ولی همجنسم‌باشن ناراحت نمیشم

اره منم دوست دارم جفتشو تجربه کنم هم لباسای گل گلی بخرم برا دخترم هم برا پسرم لباسای پسرونه ینی انقدددده دوس دارم بشه ولی همیشه ته دلم میگم خدا بمن پسر نمیده

چی‌بگم والا😑
منم میخوام دوسال دیکه عید اقدام‌کنم ماه تولد باباش دنیا بیاد و اینکه دخترمم شیش سالش میشه حس میکنم ا ...

من میگم دخترم ۴ سالش شد اقدام کنم تا وقتی دختدم ۵ سالشه بچم بدنیا بیاد تا وقتیم دخترم بره کلاس اول داداشش یساله راحت دخترم و میبرم مدرسه و ب درساش میرسم  

چی‌بگم والا😑
اره منم دوست دارم جفتشو تجربه کنم هم لباسای گل گلی بخرم برا دخترم هم برا پسرم لباسای پسرونه ینی انقد ...

ااااا ن بابا چرا نشه دوسه ماه قبلش رژیم بگیر ب شوهرتم غذای مقوی بدی مثه من مشکل ا ر ض ا شدنم نداشته باشی کاری نداره ک

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
8
خیلی دوست نداشته باش. خدا با چیزایی ک خیلی دوست داریم امتحانمون میکنه منم خیلی دوست داشتم ولی الان ...

اره همه میگن چون خیلی دوست داری خدا بهت نمیده ولی من میگم  مگه خدا مث ما ادماست ک لج کن یا بخاد بهم نده .شاید دید خیلی دوست دارم یه حالی بهمون داد و بچه رو پسر کرد بازم خرچی خدا بخاد فقط تنش سالم

چی‌بگم والا😑
من میگم دخترم ۴ سالش شد اقدام کنم تا وقتی دختدم ۵ سالشه بچم بدنیا بیاد تا وقتیم دخترم بره کلاس اول د ...

اهان خوبه من گذاشتم کلاس اول بره بعد 

یه.پسر که الحمدالله دارم، دلم دو تا دختر میخواد، فعلا که بعد پسرم دوتا سقط داشتم

اخی عزیزم انشاالله خدا بهت دختر بده بنطرم باردار شدن برا دختر خیلی راحت تره  تو قامیل ما همه  دختر داریم  پسر دار شدن برامون عجیبه 😂

چی‌بگم والا😑
 کاش بشه بخدا دلم ضعف میره برا لباس پسرونه شاید باورت نشه 

باورم میشه عزیزم میگم که خودم چطوری ام

بگو حتما میشه و بچم پسره به خودت تلقین کن و از خدا بخاه یه سری مواردم رعایت کن چیزایی که میدونمو میگم

شوهرت عرق کاسنی بخوره چند وقت

خودت توت فرنگی و نشستن در لگن اب و جوش شیرین 

خوردن فلفل سیاه و نخوردن عدس

1403
منم یه دختر دوسال ونیم دارم دلم میخواد یه پسرم داشته باشم ولی فعلا قصدشو ندارم.میخوام 8ساله بشه بعد ...

منم دخترم دوسال سه ماهشه ن بابا فاصلشون زیاد میشه من میخام ۴ سال شد اقدام کنم

چی‌بگم والا😑
1547