1464
1411

بچه ها من یه دختر دارم خب ۲ سالشه عاشق اینم ک بعدیم پسر بشه شما کدوم دارید کدوم میخاید؟ینی میشه من پسر دار بشم اخه دخترم تو کتابا نگا میکنه میگ مامان این داداش من من داداش ندارم😂 لخدا انقد دلم میخاد  ولی میترسم حامله بشم 

بچه ها تاپیک اخرم‌درمورد دخترم میشه چیزی میدونید کمک‌کنید😍😘

من  چون دهن همه بسته میشه هم اینکه خودتم جفتشو تجربه میکنی ولی همجنسم‌باشن ناراحت نمیشم 

تو ک باشی همه دنیا برام مثه بهشته خدا اسمه تورو توسرنوشته من نوشته تو ک باشی همه دنیا برام زیباترین میشه همونجایی ک توباشی همونجا بهترین میشی توآغوش توهم زیباترین جای جهانم تو اسممو بگی انگار ی شعرعاشقانم صدای تومثه لالاییه بارون عشقه حسی ک تا ابد توقلبه مامیمونه عشقه عشق من بددن دوست دارم تادنیا دنیاس این عشق پابرجاست عشق من بدون عاشق شدم این احساس زیباس مثله یک رویاست امشب شبه ماست💜❤🧡💛💚💙 دوس دارم آقاییم💙💚💛🧡❤💜

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

من

ولی کلا از بارداری و بدریخت شدن شکمم واهمه دارم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
1473

من دوست دارم ولی هنوز بچه ندارم شاید دوقلو اقدام کمم

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
1334
1476

من فعلا اولیمه خدا برام نگه داره بسلامتی بیاد بغلم تجربه کنم ببین بچه داری چطوریه ولی کلا تک فرزند دوست ندارم ..مگ اینکه خدا بخواد تک فرزند باشه.چون برا این بچه ام ۶سال منتظر بودم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه الزهرا(س) مواظب تو دلیم باش❤برا سلامتی نی نی ام صلوت تونستید بفرستید🙇.برای سلامتی نی نی خودتون ذکر (توکلت علی الله)۱۰۲۳مرتبه ؛106بار ذکر بسم ا...؛۱۴۰بار صلوات بفرستید.منم دعا کنید
فک کنم همه دوست دارن دوتاشوهم داشته باشن ولی نباید جوری هم باشه ک وقتی پسر نداشته باشی خودتو بکشی

ن دیگه در حد خودکشی پیش نمیرم ولی پسر دوست دارم  البته اگخ پسر دار بشم دخترم بیشتر دوست دارم😂

بچه ها تاپیک اخرم‌درمورد دخترم میشه چیزی میدونید کمک‌کنید😍😘
1514