2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه عزیزم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2731

مبااارکه عزیزم😍🌹

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738

خواستم بگم نحوه مثبت شدن بی بی چکم رو شاید به درد یه عده ای بخوره

بچه ها من روز ۲۲ و ۲۳ پری بی بی گذاشتم منفی منفی شد. روز ۲۶ گذاشتم بعد دو ساعت یه حاله خیلی محو افتاد. روز ۲۷ ده دقیقه بعد ولی حاله باز خیلی کمرنگ و روز ۲۸ سر سه دقیقه و یکم پررنگ تر افتاد. خواستم بگم بچه ها برا گذاشتن بی بی عجله نکنید. برا من تقریبا ۱۴ روز بعد لقاح مثبت شد. به امید مثبت شدن بی بی همه نی نیسایتیا

مرسی از همه دوستان 

از ته دل برا همه تون دعا کردم که به زودی قسمت همه اونایی که میخوان بشه. بچه ها ما پارسال این موقع ها بارداری خارج رحمی داشتم. شش ماه جلوگیری کردم. بعد شش ماه دوباره اقدام کردم الان ششمین ماه بود که نتیجه گرفتم. ولی هنوز استرس دارم چون نمیدونم این هم ممکنه باز اونطوری بشه یا نه برام دعا کنید

مبارکه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

منظورم روز تخمک گذاری بود که برا من روز چهارده بود از رو کیت فهمیدم منظورم این بود که بی بی تقریبا بعد ۱۴ روز از تخمک گذاری دقیق مشخص میکنه. البته ممکنه برا بعضیا زود نشون بده. مثلا برا خود من پارسال که خارج رحمی بودم از روز ۲۲ هاله انداخت

2706