1464
1482
درباره چی اخه؟ من حس ششمم خوبه

اوع 😎

بگو ببینم من تهران یا شهر خودم دولتی قبول میشم؟

به خاطر مردم است که می‌گویم.... گوش هایت را کمی نزدیک دهانم بیار....دنیادارد از شعرهای عاشقانه تهی می‌شودو مردم نمی‌دانند.....چگونه می‌شود بی هیچ واژه ای ...کسی را که این همه دور است .....این همه دوست داشت....

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
حس میکنم تا دقایقی دیگه ناهار میخوری... شبم شام... بعدش میخابی.... و در کل خوشبخت میشی و کل زندگیت ب ...

فدات شم گلم ناهار خوردم الانم دراز افتادم ایشالا که ادامش همینطور که گفتی باشه

1432
درباره چی اخه؟ من حس ششمم خوبه

بگو من کی بچه دارمیشم😥😥😢😢

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای مادرشدنم صلوات بفرستید خیلی دلم بچه میخاد@بتام شد88 ب فال نیک میگیرم یاامام رضا همه چیزوسپردم ب خودت و خیالم راحته عاشقتم😚😚😚😚😚😚@دوروز بعدتکرار بتام شد40 میدونم ک ب صلاحم نبوده بودنش گله ای ندارم حتمابهترین اتفاق بوده امیدوارم ب زودی دوباره بارداربشم  میدونم ک امام رضا دست رد ب سینم نمیرنه😘😘
شهر دیگری

یعنی یه شهری عیر تهران و شهر خودم ؟

به خاطر مردم است که می‌گویم.... گوش هایت را کمی نزدیک دهانم بیار....دنیادارد از شعرهای عاشقانه تهی می‌شودو مردم نمی‌دانند.....چگونه می‌شود بی هیچ واژه ای ...کسی را که این همه دور است .....این همه دوست داشت....
1396
حس میکنم نه

دولتی کلا نمیشه ؟

میشه اینده شعلیمم بگی لطفا 🙂

فدات شم گلم ناهار خوردم الانم دراز افتادم ایشالا که ادامش همینطور که گفتی باشه

عه😂 یه لحظه دیدم حسم قط و وصل شد همین بود 😂😂😍انشاالله همه زندگیت ب خوشی. بگذره

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
1457