2726

هفته‌ی نوزدهمم یه آنفولانزا شدید گرفتم همراه با تبو لرز شدید امروز بهترم اما درد سینه هام از بین رفته همسرمم نیست که ببرم دکتر تا عصر که بیاد نی‌نی هم از صبح تکون نداره ... توروخدا واسم دعا کنید  😭😭😭😭

😎🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چه ربطی داره آیه ی یاس میخونی، سرماخوردگی چه ربطی ب نینی داره، دلش نخواسته امروز تکون بخوره خو، خسته س، لالا داره، ان شالله ک سالمه سالمه

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
2728

انفولانزا نه ولی استرست برا بچه خیلی بده😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عزیزم نگران نباش 

زنگ بزن اورژانس 

پزشک به صورت کاملا رایگان میاد خونه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

سالمه نگران نباش خوابیده😊😊😊 اگه خدایی نکرده اتفاقی براش میوفتاد درد شکم شدید داشتی خونریزی داشتی....این استرسی که داری از همه چی بدترهبراش....یه صلوات برات فرستادم

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

یه چیز شیرین بخور به پهلوی چپ دراز بکش، احتمالا شروع میکنه به تکون خوردن

نگران نشو

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

عزیزم بد به دلت راه نده.خدانکنه این حرفا رو نزن.

خیلیا انفولانزا میگیرن گلم نترس.یه چیز شیرین بخور به سمت چپ دراز بکش.یکم شکمتو نوازش کن.

خب حالت   بده.دارو هم خوردی  اونم خوابیده.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2706