1464
1521

هفته‌ی نوزدهمم یه آنفولانزا شدید گرفتم همراه با تبو لرز شدید امروز بهترم اما درد سینه هام از بین رفته همسرمم نیست که ببرم دکتر تا عصر که بیاد نی‌نی هم از صبح تکون نداره ... توروخدا واسم دعا کنید  😭😭😭😭

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔

وا خدا نکنه عزیزم چرا ب خودت استرس میدی. پاشو برو بهداشت جایی ضربان قلبش گوش بده اروم بگیری

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دیانا دخترم زندگیمه. نی نی توراهیم پسرم آرمیا خدا یا فرزندانم به خودت سپردم 🍂

نگران نباش دارو چی خوردی داروهای مسکن باعث کم تحرکی نی نی میشن

گروه قرمز❤❤❤ وزن شروع ۱۰۹.۱۵۰❤ وزن فعلی ۱۰۷.۵۵۰😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۷۰❤❤❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷

وا چه ربطی داره آیه ی یاس میخونی، سرماخوردگی چه ربطی ب نینی داره، دلش نخواسته امروز تکون بخوره خو، خسته س، لالا داره، ان شالله ک سالمه سالمه

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

اگه میخوای شماره موبایلت با همسرت سِت باشه، 

همین الآن شماره‌ی مشابهش رو جست‌وجو کن

1517

عزیزم نگران نباش 

زنگ بزن اورژانس 

پزشک به صورت کاملا رایگان میاد خونه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

سالمه نگران نباش خوابیده😊😊😊 اگه خدایی نکرده اتفاقی براش میوفتاد درد شکم شدید داشتی خونریزی داشتی....این استرسی که داری از همه چی بدترهبراش....یه صلوات برات فرستادم

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
8

عزیزم بد به دلت راه نده.خدانکنه این حرفا رو نزن.

خیلیا انفولانزا میگیرن گلم نترس.یه چیز شیرین بخور به سمت چپ دراز بکش.یکم شکمتو نوازش کن.

خب حالت   بده.دارو هم خوردی  اونم خوابیده.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ن بابا این استرسی ک تو داری بدتره ک 

ده دفعه حتی الان ک هفته ۲۷ ام هستم گاهی وقتا اصلا تکون نمیخوره چند ساعت 

برو بهداشت یا بیمارستان صدای قلبشو گوش کن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشقتم پسر نازم  
1396

چیز شیرین بخوری و به پهلوی چپ بخوابی سریع بیدار میشه

گروه قرمز❤❤❤ وزن شروع ۱۰۹.۱۵۰❤ وزن فعلی ۱۰۷.۵۵۰😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۷۰❤❤❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷

باهاش حرف بزن....خوشگلمون دختره یا پسر؟

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

۱۹ هفته خیلی زوده برای اینکه توقع داشته باشی هرروز تکوناشو متوجه شی

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش  و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
1514