2726
عنوان

تسنیمم...حالم خوب نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3323 بازدید | 34 پست

۳ روزه دارم کل تاپیکاتو میخونم ذوق زندگی داری عزیزم فکر میکنم بعد از بچه مشکلاتتون بیشتر شد خدا مراقب این زندگی قشنگت بشه الهی ازشون دور بشی خیلی چیزا درست میشه

برات دعا میکنم بهترین چیزا رو به دست بیاری

و خدایی که در این نزدیکیست  

سلام غلط میکنن اذیتت میکنن.

عزیز شاغلی خانوادتم خوبن، اگر شوهرت لیاقتتو نداره، قدرتو اونجور ک باید نمیدونه، ازارت میده،کم میزاره برات، بهتره جدی تر فکرکنی درباره ادامه زندگیت.

یه وخ ب خودت نیای ببینی ۴۰ سالته و همچنان خوشبخت نیستی و کلی اذیت شدی و هیچی ب هیچی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نامه پزشکی قانونی گرفتی؟؟؟

ب نظرم دیگه ب اون زندگی بر نگرد...یاهم شرط بزار ک خونه ی دیگه زندگی کنین...اگر توی خونه ی جدا هم وضعیتت فرق نکرد...جدا شو...

ادم فقط یه بار زندگی میکنه...چرا اینقدر میسوزی و میسازی؟!

میخای چند وقت دیگه دور از جونت هزار جور بیماری روحی و جسمی بگیری؟

زندگی زیباست...
2728

عزیزم حیف تو که داری عمرتو هدر میدی بعضی تاپیکاتو خوندم اعصابم خورد شد تحمل نداشتم بقیشو بخونم نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی خواهرانه میگم شما که زندگیت انقدر مشکل داره چرا انقدر دنبال بچه اوردنی شوهرت که پشتت نیست خانوادشم که نگم چرا میخوای بچه بیاری شما که معلمی دستتم تو جیب خودته انقدرم تحصیلاتت بالاست و نخبه بودی چرا میزاری انقدر خوردت کنن تو که حققوق داری چرا با این ادم ادامه میدی که کم کم اعتماد بنفستو بگیرن و منزویت کنن  تو رو خدا بچه نیار ازت خواهش میکنم اول مطمین شو از زندگیت از شوهرت مطمین شو بعد بفکر بچه باش تو یه تاپیکات نوشتی پدرشوهرم به شوهرم گفته نرو دنبال انتقالی زنت خب تو داری برای این زندگی جون میکنی سه ساعت راههو تحمل میکنی حالا شوهرت کمکت نکنه اگه شوهرت خوب بود اگه زندگیت خوب بود وشوهرت ارزش این کارو داشت میشد بگی کار نرو ولی وقتی برات ارزش قایل نیستن چرا خودتو کم گرفتی ادامه میدی توروخدا جلو ضررو هرچی زودتر بگیری منفعته ازت خواهش میکنم بچه نیاررر شما میتونی از پس یه زندگی مستقل بربیای

تسنیم واقعا نمی‌دونم چی بگم، سه روز نبودی پیگیرت نبوده، با اینکه کتکت زده، با اینکه به خانواده اش احترام گذاشتی و دعوت کردی، باز هم میگی پدرشوهرت؟؟!!!

شوهرت اگه انقد بچه اس که حتی برای زندگی خودش نمیتونه تصمیم بگیره، حتی یه SMS به زنش نمیفرسته که عذرخواهی کنه، بهتره بره همون پیش پدرو مادرش زندگی کنه، تاپیک های پارسالت رو خوندم واقعا جوش اوردم، رک بهت بگم ، مسبب خیلی از این رفتارها خودتی، هرچی میخوان بهت میگن، هرجور میخوان رفتار میکنن، جواب تو فقط سرخم کردنه، شوهرت مطمئنه هر بلایی که سرت بیاره,هرجور که رفتار کنه، تو در نهایت برمی‌گردی و کاری نمیکنی، قبل از دعا برای بهتر شدن رفتار خانواده همسرت , یکم رو رفتار خودت دقت کن، عزت نفس داشته باش

دعا میکنم عقل کنی بفهمی طلاق بد نیست

من تو خونه شیک ۸۰ متری خووم ازاد و رها دارم زندگی میکنم

سرکارم که میری

من ۱۰ سال از تو بزرگترم و مطمئنم باز ازدواج میکنم و بچه دار میشم

نشدمم یه دختر از پرورشگاه میارم و اسمشو میذارم ویوین اون دنیامم میخرم

تو الان اون دنیاتم داری خراب میکنی از الان میگم ظلمه اگه باردارشی

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

برا چی جدا نمیشی اخه طلاق برا کیاست پس

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

واقعا چرا کاربرا رو سرکار میذاری؟ تاپیک میزنی و جواب کاربرا و نمیدی، تاپیک میزنی و سریع قفلش میکنی، واقعا چه معنی میده اینکارا😏

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊

چرا باهاش موندی به نظر من تو به سری ولش کن ببین چجوری میاد به پات میفته

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2706