2410
2553
عنوان

تسنیمم...حالم خوب نیست😔

3323 بازدید | 34 پست

ببخشید اگه پستاتونو جواب ندادم، پدرشوهرم داره زندگیمو نابود میکنه،به خودم و خانوادم بی حرمتی میکنه، شوهرمو مجبور به اذیت من میکنه، عذابم میده... دعا کنین ازین جهنم راحت شم  دعا کنین برم خونه ی جدید، دعا کنین به آرامش برسم، برام دعا کنین، برای زندگیم دعا کنین،رفتم خونه ی بابام، ۳ روز اونجا بودم، اما هیچ فایده ای نداشت و شوهرم پیمو نگرفت، ازش شکایت کردم... دوباره با دروغگویی همه چیو به نفع خودش تموم کرد... همش زیر سر پدرشه...فقط اون داره زندگیمو از هم میپاشه...حالم خیلی بده

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم پدرشوهرت خودشم دخترداره.

چقدبی وجدان واقعا ک.

هیچ چیز بی حساب نیس.دنیا دار مکافاته

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2714

این مرد واست شوهر بشو نیس

بندازش برو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

وای عزیزم یه زن شاغل که رو پای خودش ایستاده چرا باید انقد ذلت رو بپذیره ول کن برو 

مشکلات زیادی داری اونم مشکلات جدی هستن 

یا واقعا عزمتو جزم کن زندگیتو بساز 

یا کلا بیخیال این زندگی شو 

....

عزیزم من خیلی وقته تاپیکاتو دنبال میکنم. ماها عادت داریم وقتی داداشمون بده نمیخوایم بپذیریم میندازیم گردنه زن داداش بد بودنشو. وقتیم همسرمون بده بازم میندازیم گردن خونوادش. بنظرم مشکل اصلی شما همسرتونه. یجورایی مردی نیست که بهش تکیه کنی اگه مرد زندگی بود هیچــــــــــــــکس نمیتونست کاری کنه

ب نظرم برگرد سر خونه و زندگیت مدارا کن اینجا همه بهت میگن طلاق اما طلاق خیلی خیلی عذاب اوره اگه زمان های قدیم طلاق انقدر کم بود بخاطر این بود ک با هر حرف و حرکت پا نمیشدن بگن طلاق مدارا میگردن و گذشت داشتن سعی کن از در محبت با پدرشوهرت رفتار کنی و اگه این وسط یکم چاشنی چابلوسی رو هم قاطی کنی بد نیست ب هر حال اونم یه پدره راضی نیست زندگی بچش نابود شه 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

ببخشید تایپیک هاتونو خوندم حرفمو پس میگیرم تا میتونی اذیت کن بترسونش از مهریه و اینکه این جور آدما باید حتما طرف مقابل شون ببخشید سلیطه باشه تا دیگه جرات نکنن حرفی بزنن ادم مظلوم گیرشون بیاد اذیت میکنن

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
2706