1464
1520
عنوان

تسنیمم...حالم خوب نیست😔

2257 بازدید | 34 پست

ببخشید اگه پستاتونو جواب ندادم، پدرشوهرم داره زندگیمو نابود میکنه،به خودم و خانوادم بی حرمتی میکنه، شوهرمو مجبور به اذیت من میکنه، عذابم میده... دعا کنین ازین جهنم راحت شم  دعا کنین برم خونه ی جدید، دعا کنین به آرامش برسم، برام دعا کنین، برای زندگیم دعا کنین،رفتم خونه ی بابام، ۳ روز اونجا بودم، اما هیچ فایده ای نداشت و شوهرم پیمو نگرفت، ازش شکایت کردم... دوباره با دروغگویی همه چیو به نفع خودش تموم کرد... همش زیر سر پدرشه...فقط اون داره زندگیمو از هم میپاشه...حالم خیلی بده

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
1334

عزیزم من خیلی وقته تاپیکاتو دنبال میکنم. ماها عادت داریم وقتی داداشمون بده نمیخوایم بپذیریم میندازیم گردنه زن داداش بد بودنشو. وقتیم همسرمون بده بازم میندازیم گردن خونوادش. بنظرم مشکل اصلی شما همسرتونه. یجورایی مردی نیست که بهش تکیه کنی اگه مرد زندگی بود هیچــــــــــــــکس نمیتونست کاری کنه

تــــــــــ💜ــــو که باشی بس است مگر من جز نفــــــــــــــس چه میخواهـــم😍

گلم حیفت نیست بااین قوم احمق سر میکنی ماشالله معلمی صدتای دیگه خاک زیر پاتم میشن😧مگه شما دوروز پیش دعوتشون نکردی چیشد یهو 

🌹برای مشکلم ی صلوات مهمونم کنید ابجیای گلم😍🌹

ب نظرم برگرد سر خونه و زندگیت مدارا کن اینجا همه بهت میگن طلاق اما طلاق خیلی خیلی عذاب اوره اگه زمان های قدیم طلاق انقدر کم بود بخاطر این بود ک با هر حرف و حرکت پا نمیشدن بگن طلاق مدارا میگردن و گذشت داشتن سعی کن از در محبت با پدرشوهرت رفتار کنی و اگه این وسط یکم چاشنی چابلوسی رو هم قاطی کنی بد نیست ب هر حال اونم یه پدره راضی نیست زندگی بچش نابود شه 

🦋یا رب نگاه کس، به کسی آشنا مکن گر میکنی کرم کن و از هم جدا مکن....🦋

ببخشید تایپیک هاتونو خوندم حرفمو پس میگیرم تا میتونی اذیت کن بترسونش از مهریه و اینکه این جور آدما باید حتما طرف مقابل شون ببخشید سلیطه باشه تا دیگه جرات نکنن حرفی بزنن ادم مظلوم گیرشون بیاد اذیت میکنن

🦋یا رب نگاه کس، به کسی آشنا مکن گر میکنی کرم کن و از هم جدا مکن....🦋
1403

۳ روزه دارم کل تاپیکاتو میخونم ذوق زندگی داری عزیزم فکر میکنم بعد از بچه مشکلاتتون بیشتر شد خدا مراقب این زندگی قشنگت بشه الهی ازشون دور بشی خیلی چیزا درست میشه

برات دعا میکنم بهترین چیزا رو به دست بیاری

و خدایی که در این نزدیکیست  

سلام غلط میکنن اذیتت میکنن.

عزیز شاغلی خانوادتم خوبن، اگر شوهرت لیاقتتو نداره، قدرتو اونجور ک باید نمیدونه، ازارت میده،کم میزاره برات، بهتره جدی تر فکرکنی درباره ادامه زندگیت.

یه وخ ب خودت نیای ببینی ۴۰ سالته و همچنان خوشبخت نیستی و کلی اذیت شدی و هیچی ب هیچی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

عزیزم نامه پزشکی قانونی گرفتی؟؟؟

ب نظرم دیگه ب اون زندگی بر نگرد...یاهم شرط بزار ک خونه ی دیگه زندگی کنین...اگر توی خونه ی جدا هم وضعیتت فرق نکرد...جدا شو...

ادم فقط یه بار زندگی میکنه...چرا اینقدر میسوزی و میسازی؟!

میخای چند وقت دیگه دور از جونت هزار جور بیماری روحی و جسمی بگیری؟

زندگی زیباست...

عزیزم حیف تو که داری عمرتو هدر میدی بعضی تاپیکاتو خوندم اعصابم خورد شد تحمل نداشتم بقیشو بخونم نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی خواهرانه میگم شما که زندگیت انقدر مشکل داره چرا انقدر دنبال بچه اوردنی شوهرت که پشتت نیست خانوادشم که نگم چرا میخوای بچه بیاری شما که معلمی دستتم تو جیب خودته انقدرم تحصیلاتت بالاست و نخبه بودی چرا میزاری انقدر خوردت کنن تو که حققوق داری چرا با این ادم ادامه میدی که کم کم اعتماد بنفستو بگیرن و منزویت کنن  تو رو خدا بچه نیار ازت خواهش میکنم اول مطمین شو از زندگیت از شوهرت مطمین شو بعد بفکر بچه باش تو یه تاپیکات نوشتی پدرشوهرم به شوهرم گفته نرو دنبال انتقالی زنت خب تو داری برای این زندگی جون میکنی سه ساعت راههو تحمل میکنی حالا شوهرت کمکت نکنه اگه شوهرت خوب بود اگه زندگیت خوب بود وشوهرت ارزش این کارو داشت میشد بگی کار نرو ولی وقتی برات ارزش قایل نیستن چرا خودتو کم گرفتی ادامه میدی توروخدا جلو ضررو هرچی زودتر بگیری منفعته ازت خواهش میکنم بچه نیاررر شما میتونی از پس یه زندگی مستقل بربیای

1514