1507
1482

عزیزم احتمال بد نده 

شاید دوقلو باشه😍

خوشگلی و قشنگی یه خانم  به نجابت ،حیا ، نزاکت ، شخصیت و طرز حرف زدنشه... 😌                                                         بقیه اش که با یه دستمال مرطوب پاک میشه 😏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
نه عزیزم توی ماهها بعد سرعت بالارفتن زیاد میشه ولیالان خوبه

آخه هفته پیش یه بار آزمایش دادم دو و‌ نیم برابر شد ولی این دفعه اینجوری. واسه همین نگرانم کرد

1485
آخه هفته پیش یه بار آزمایش دادم دو و‌ نیم برابر شد ولی این دفعه اینجوری. واسه همین نگرانم کرد

نگران نباش طبق قانون ریاضی که نیست انشااله سالمه و چند ماه دیگه میاد بغلت

من یکبار خارج رحمی داشتم که بتا کم کم بالا میرفت و با سونو داخلی معلوم شد.ولی دفعه بعد بتا همون اندازه کم بود و کم بالا رفت اما تا ۱۴ هفته هم رفت ولی قسمت نبود.منظورم اینه بتا کم بود اما جنین به موقع و بجاتشکیل شد

نگران نباش طبق قانون ریاضی که نیست انشااله سالمه و چند ماه دیگه میاد بغلت من یکبار خارج رحمی داشتم ...

ممنون عزیزم توی چند تا مقاله خوندم که تا قبل از بتای ۱۵۰۰ رشد دو یا سه برابری هر ۴۸ ساعت هست از اون مقدار که بیشتر میشه سرعت رشدشون کمتر میشه و به ۱.۳ تا ۱.۶ برابر میرسه. واسه همین یکم خیالم راحت شد

1474
ممنون عزیزم همچنین واسه شماااا نمیدونم نی نی میخوتی یا نه 😉 ولی امیدوارم به همه آرزوهات‌ برسی گلم ❤ ...

اره ولی کللللی بلا سرم اومده سر خواستنش الان دیگه میترسم از بارداری

هرچی خدا بخواد ولی اگه بچه داد به همه بچه سالم و صالح بده انشااله

اره ولی کللللی بلا سرم اومده سر خواستنش الان دیگه میترسم از بارداری هرچی خدا بخواد ولی اگه بچه داد ...

عزیزممم نگران نباشششش همین دردسرهاش شیرین ترش میکنه. ایشالله به زودی یه ناز و سلامتش میاد تو دلت 

آخه کمتر بالا رفته عزیزم. اگه دو‌قلو باشه که باید بیشتر بشه

عزیزم بتا از ۱/۶۶تا ۲برابر بالا میره الکی خودتو نگران نکن بزن ببین همین قدر بالا رفته یا نه

خدایا حس قشنگ مامان شدنو در مصلحت و خیر من قرار بده و فرزندان سالم و صالحی نصیبم کن ،ممنونم حرفمو گوش دادی خداجونم😍😚
عزیزم بتا از ۱/۶۶تا ۲برابر بالا میره الکی خودتو نگران نکن بزن ببین همین قدر بالا رفته یا نه

آره عزیزم تازه متوجه شدم با بالا رفتن بتا سرعت رشدش مثل اینکه کمتر میشه من چون دو سری آزمایش داده بودم یکم نگران شدم. سری اول بتا پایین بود و حدود ۳ برابر شد ولی این دفعه تقریبا ۱.۸ برابر. امیدوارم خوب پیش بره از این به بعد

آره عزیزم تازه متوجه شدم با بالا رفتن بتا سرعت رشدش مثل اینکه کمتر میشه من چون دو سری آزمایش دا ...

حتماعالی پیش میره به چیزای خوب فکر کن ،۹ماه زیبا در انتظارت باشه گلم

خدایا حس قشنگ مامان شدنو در مصلحت و خیر من قرار بده و فرزندان سالم و صالحی نصیبم کن ،ممنونم حرفمو گوش دادی خداجونم😍😚
1508