2703
2553
عنوان

چه جوری مثلا؟؟؟؟؟ 🙄😬😲🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 30 پست
من 700 شدم. رشتموانتخاب کردم ودرسایی ک صریبش بالابود براانتخاب رشتمو جداکردم.تکنیکاشو از تونت وهمین ...

تکنیک هاشو از کجا یاد گرفتی؟

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زحمت کشیدن

به لطف سهمیه

خیلییییی

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

در اینجا یه چیزی هست به نام سهمیه که من برات دوتاشون مثال میزنم

۱)سهمیه کسی که ورزشکار چون تو دوره کنکور ما طرف متوسط بود ولی چون توی این ملی بود دانشگاه تهران اون رشته ای که میخواست قبول شد

۲)سهمیه هیئت علمی که مال اوناییکه نه ننه باباشون هیئت علمی بودن 

اینام یه شهر خیلی دور با رشته خوب میزنن که بعدش بیان شهر خودشون مثلا تهران

شما شر همین رشته رو بگیر برو تا ته😁موفق و موید باشید 

2720
بحث قرعه نیست قطعا تلاش کرده  هم فیزیکی و هم ذهنی(باور داشته به خودش، منفی باف نبوده)

من تو علوم پزشکی درس میخونم استادهامون همه میگن پزشکی و دندون ۸۰درصد سهمیه ای هستن ۲۰ درصد بقیه واقعا خوندن و کلاس رفتن

خواهرم قبول شد فوق العاده تیزهوشه... یه عده فقط خرخونی میکنن و معدل بالا میارن ولی قدرت تحلیل ندارن در نتیجه کنکورم  خوب نمیدن ولی یکی شاید  خیلی درس نخونه اما درک میکنه مطالب رو هر چقدر سخت باشه تحلیلش میکنه... خواهر خودم از بچگی واقعا باهوش خیلی کم درس میخوند ولی همیشه رتبه یک همه مسابقات علمی بود

2714

خواهرم امسال بدون  هیچ گونه سهمیه ای رتبه ی زیر 400 آورد روزانه پزشکی قبول شد.

سال دومش بود. 

خواهرم به شدددددت تلاشگره. از اول ابتدایی جدی درس میخوند. خیییییییییلی تلاش کرد. اصلا نمیتونم وصف کنم. هیچ مسافرت و مهمونی ای نمی رفت. شبکه های اجتماعی خیییییییلی کم. راهنمایی و دبیرستانم سمپاد خوند.

یه مشاور داشت و آزمون قلمچی می رفت و کتابهای کمک درسی. یکی دو تا درسشم آموزشگاه می رفت. واقعا پایه ش قوی بود. بعد از کنکورش هم سریع  تدریس خصوصی رو شروع کرد. 

به نظرم کسی که انقدر پایه ش قوی نباشه و به این میزان تلاشگر نباشه و امکانات نداشته باشه امکان نداره بدون سهمیه روزانه دولتی پزشکی بیاره.

الان انقدر سهمیه های هیئت علمی و 5 درصد و 25 درصد به ناحق زیاد شدن که خیلی سخته بدون اینها قبول بشی. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
پسرعموی منم پزشکی قبول شد البته با سهمیه... پسرخالمم امسال پرستاری آزاد زنجان قبول شد.... خودمم که ا ...

بابا الان این سهمیه ای که همه میگین منم ندارم اما به خدا هیچ ربطی نداره 

بالاخره باید درس خوند! 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
من تو علوم پزشکی درس میخونم استادهامون همه میگن پزشکی و دندون ۸۰درصد سهمیه ای هستن ۲۰ درصد بقیه واقع ...

خب اون 20 درصد بقیه چه جوری درس خوندن؟ ماهم جز اونها

منم پیراپزشکی میخونم اما رشته بهتر دوست دارم نه این

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2706