2726
عنوان

چه جوری مثلا؟؟؟؟؟ 🙄😬😲🤔🤔🤔🤔

557 بازدید | 30 پست

دور و برتون توی کنکور بودن کسایی که پزشکی و دندون و دارو قبول شده باشن اخیرا؟ 

یعنی رتبه برتر کنکور شده باشن کلا

به هوش هم اصلا ربطی نداره چون دیدم تیزهوشایی که هیچی نشدن و دیدم هوش متوسط ها و حتی کمتر از خودم هایی که الان دارن دندان تهران میخونن و حتی اینو خود دانشجوهای تهرانم بهم گفتن که داریم کسایی توی کلاسمون که اصلا باهوش نیستن.... پس نگید هوش

اما بگید پس چه جوری قبول شدن(یا شدید) واقعا؟ 

چه جوری درس خوندن و خوندید ای رتبه برتر ها...!؟ 😕👩🏻‍⚕️📚💊🔬💉👩🏼‍⚕️🤷‍♀️🤷‍♀️

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

تست زدنو یادداشته باشی حله😑✋

اصن نمیخاصورت مسعله رو بخونی یاکتابارو بخوری 

تکنیکا تست زنی رو یادبگیر

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تست زدنو یادداشته باشی حله😑✋ اصن نمیخاصورت مسعله رو بخونی یاکتابارو بخوری  تکنیکا تست زنی رو ...

منم یکیو میشناسم ک ب زور دیپلم گرفت ولی یهو یکسال بعدش خبر اومد دندون قبول شده... هنوزم ک هنوزه تو کف شم... ینی چطور خدا جون... احتمالا ی تکنیک خاصیه

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2728
منم یکیو میشناسم ک ب زور دیپلم گرفت ولی یهو یکسال بعدش خبر اومد دندون قبول شده... هنوزم ک هنوزه تو ک ...

واقعا منم موندم 

چه طوری؟ به ما هم بگین

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
واقعا منم موندم  چه طوری؟ به ما هم بگین

دیگه ندیدمش اخه قبول ک شد کلا زندگیش عوض شد .. ی شوهر دندونم گرفت الانم دوتا پسر داره همون تنبل... واقعا وقتی قرعه ب نام ادم بیفتع اینطوری میشه

منم یکیو میشناسم ک ب زور دیپلم گرفت ولی یهو یکسال بعدش خبر اومد دندون قبول شده... هنوزم ک هنوزه تو ک ...

من 700 شدم.

رشتموانتخاب کردم ودرسایی ک صریبش بالابود براانتخاب رشتمو جداکردم.تکنیکاشو از تونت وهمین برنامای تبلیعاتی تلویزیون پیداکردم وتوکنکور از استرس اصن اسم کتابامم یادم نمیومد ولی میدونستم چجور تست بزنم.

مثلا تودین وزندگی ک همش ایس وحدیث واستدلال  تکنیک متغایر برندس وحذف واصافه 70تازدم

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
من 700 شدم. رشتموانتخاب کردم ودرسایی ک صریبش بالابود براانتخاب رشتمو جداکردم.تکنیکاشو از تونت وهمین ...

اخی قشنگ برام دقیق بگو...میخام از این ماه شرو کنم واسه ارشد بخونم، چطور ینی ؟

دیگه ندیدمش اخه قبول ک شد کلا زندگیش عوض شد .. ی شوهر دندونم گرفت الانم دوتا پسر داره همون تنبل... و ...

بحث قرعه نیست

قطعا تلاش کرده 

هم فیزیکی و هم ذهنی(باور داشته به خودش، منفی باف نبوده) 

من 700 شدم. رشتموانتخاب کردم ودرسایی ک صریبش بالابود براانتخاب رشتمو جداکردم.تکنیکاشو از تونت وهمین ...

عزیزم رشتت چیه و چی میخونی الان؟ چه سالی کنکور دادی؟ این تکنیک دینی یعنی چی؟ از کدوم سایت ها تکنیک پیدا کردی؟ 

من برای دینی هیچ تکنیک خاصی بلد نبودم 

فقط زمانی درصدم رفت بالا (از 13%پارسال به 60 درصد امسال) که فهمیدم اولا باید آیه هارو حفظ کنم چون دینی از سال 96 کلا سبکش سخت شد و عوض شد. 

دوم اینکه اول تست آموزشی بزنم (A) و بعد تست سنجشی(B) 

بعد واقعا خوندم و نکات تست هارو هم یادداشت کردم دفتر جدا

و اینکه حفظیاتم عالیه خداروشکر 

1 بار بخونم بدون دوره کردن یادم میمونه 

دوست من دندان اهواز می خونه

با سهمیه قبول شد

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706