2410
2553
عنوان

بیاین گند زدم😑

303 بازدید | 13 پست

آقا مرغ پرتقالی درست کردم. پرتقالامون هنوز کامل نرسیدن یکم پوستشو رنده زدم تو غذا. یکم تلخ شده کسی میدونه چجوری تلخیشو بگیرم؟؟ (قسمت سفیدی پوست رو نریختم ها) 

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

ابلیمو تازه یک کمی  شکر 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ابلیمو تازه یک کمی  شکر

عسل زدم باز نشد. آب لیمو و شکر فایده داره بنظرت؟؟ 

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2456
ته مزه تلخی هر کاری کنی بازم میمونه ..من مرغ ماستی درست میکنم توش اب پرتقالم میریزم..شمام میتونی یکم ...

ماست؟؟ تا حالا نریختم😁بازم ممنون 

میتونی آب جوش بهش اضافه کنیو بعدش هویج رنده کنی بهترمیشه طعمش

تلخیشو میگیره عایا؟ 

2714
عسل زدم باز نشد. آب لیمو و شکر فایده داره بنظرت؟؟

نمیدونم میخوای امتحان کن 

اگه درست نشد دیگه مجبوری مرغ رو جدا کنی ابشو بریزی دور 

دوباره پیاز رنده کنی و گوجه و ادویه بزنی و بجوشونی  مثل سس درست کنی بریزی رو مرغ

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
ببخشیدمرغ ماستی چجوریه چ موادی میخواد

عزیزم‌من مرغ رو کبابی میگم برام خورد کنن..بعد توی ماست و نمک و زعفرون و ادویه مرغ که از عطاری میگیرم میخوابونم..شب تا صبح مقدارش هم مثلا برای ما دونفر ۳۰۰ گرم مرغه و نصف این مقدار ماست..همسرم زیره سبز دوست داره من در حد ۱۰ تا دونه زیره هم میندازم..پودر سیر هم اگر داشته باشم میریزم گاهی هم یک سیر ریز رنده میکنم...اگر هم نخواستی حدفش کن

بعد روغن توی ماهی تابه میریزم مرغها رو از مواد درمیارم با حرارت کم توی روغن تفت میدم زیاد نباشه که ماستت نسوزه...بعد که تغییر رنگ داد ماستی که مرغا توش بود رو میربزم توی ماهی تابه و درش رو میندم و زیرشرو کم میکنم تا بپزه و بعد میزارم تا غلیظ بشه

وقتایی هم که وقت دارم با مواد رو توی فر میزارم..ادویه هم میتونی ادویه تندروی ماسالا از ادویه فروشی ها بگیری یا ادویه مرغ  معمولی..اگر هم امکانش رو  نداری بگو تا ادویه ها رو حدا جدا برات بگم

ببخشید اب پرتغالو کی باید بهش اضافه کرد

خب من دوجور درست میکنم یکی با ماست تنها که گفتم یکی هم پاییز اگر درست کنم آب پرتقال میریزم‌..یا از اول توی مواد ماستی میریزم و مرغ رو میخوابونم باهاش ...یا وقتی ریختمشون توی ماهی تابه یک پیمونه هم اب پرتقال اضافه میکنم تا همه باهم بپزن...فقط آب پرتقال زدی دیر سیر رو حذف کن حتما