2703
2553
عنوان

خیلی وقته این موضوع ناراحتم کرده مادرم سال هاست باعث رنجش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اینجا دیگه طاقت نیاوردم گفتم آخه تو چطور مادری هستی آخه  آهان اینم یادم رفت بگم بابام قبل کنکو ...

کجایی اسی

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
اینجا دیگه طاقت نیاوردم گفتم آخه تو چطور مادری هستی آخه  آهان اینم یادم رفت بگم بابام قبل کنکو ...

داش اسی😁😁

اسی خان😂😂

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
2714

هنو نذاشتی بقیه شو??😶😶😶

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

وای مادر تو منو یاد مادرشوهرم انداخت منتها نسبت به شوهرم اینطوره و بچه هام اما عاشق دختراش و خواهر و برادرشه

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  

مادر خودم به شدت تنبل وراحت طلب و یکم بی عقلا انقدر از بیعقلیاش من که بچه بزرگترم لطمه خوردم که نگو و البته عادت داره فقط ایراداتت رو بهت بگه

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
گذشت و من باردار شدم دوران خیلی سختی بود چهار ماه تموم مدام حالت تهوع داشتم یکبار هم مادرم نیومده خو ...

نزدیک سال یهودی یعنی چی؟

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺