2733
2734
عنوان

خیلی وقته این موضوع ناراحتم کرده مادرم سال هاست باعث رنجش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 42 پست

یه خوشگلی منو ریپلای کنه

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا دیگه طاقت نیاوردم گفتم آخه تو چطور مادری هستی آخه 

آهان اینم یادم رفت بگم بابام قبل کنکور بهم قول داد اگه رشته خوبی دانشگاه دولت ی قبول بشم برام لپ تاپ بخره نتایج کنکور اومد و من ی رشته عالی دانشگاه دولتی قبول شدم اما بابام روی حرفش نموند و وقتی خاست بگه باشه میخرم دیدم مامانم داره با اخم بهش اشاره میکنه بگه نه 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

رو چه حسابی آخه اینحوری کنه مامامتون؟ شما جوابشو نمیدادین یا سرش داد بزنین یا حرفاشو محل ندین؟ مامانا که بد بچشونو نمیخان بعضی وقتا بچه ها تحویلشون نمیگیرن هی میگن فکر شما قدیمیه و فلان اونام رو دنده لج میفتن

2738
رو چه حسابی آخه اینحوری کنه مامامتون؟ شما جوابشو نمیدادین یا سرش داد بزنین یا حرفاشو محل ندین؟ مامان ...

هرجورم باشه،مامانا طاقت ندارن با بچه هاشون بد باشن ته تهش صلاحتو میخان

مطمئنی دختر مامانتی؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
چهاتا خشکل لایکت کردن

مرسی از همتون

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi
2706