2726

نمیدونم از کجا شروع کنم و بگم البته اینم بگم دیروز دوباره یاد کاراش افتادم و کلی گریه کردم 

بیخیال این که تو بچگی باعث ناراحتی خیلی میشد از جریان مزخرفی ک مامانم دیر سر جشن تکلیف و نداشتن چادر نماز برا گرفتن عکس و... میگذریم اینا چیزی نیستن و بخان واقعا حرص بخورم 

همیشه میگفت تو هیچی نمیشی و عقلت کمه وای ک چ روزای منو مسخره میکرد بهم میخندید سر هر جریانی میگفت ن تو عقلت نمیرسه ب

با اینکه دبیرستان رشته ام ریاضی بود و همیشه از هندسه تحلیلی و جبر و حسابان کمترین نمره ای ک می گرفتم 19 بود کلی معلممون بهم افتخار میکرد با اینکه پیش دانشگاهی دوران عقد بودم و خیلی زیاد نمیخوندم ولی نمره هام خیلی خوب بود ودرسای حل کردنی و تحلیلی مثل فیزیک نمره هام زیر 19 نبود اما همیشه مادرم مسخره ام میکرد نمیدونم فازش چی بود همزمان شوهرم و پسر عموی خودم اومدن خواستگاریم و واقعا شوهرم از لحاظ تیپ و قیافه و صد البته اخلاق از پسر عموی خودم بهتر بوداما مامانم گریه میکرد و میگفت پسر عموی خودم رو انانتخاب کنم بگذریم ک خدا خواست و با پافشاری پدرم رضایت خودم شوهرم رو انتخاب کردم ک دهن کل فامیل باز موند خیلیا هنوزم بهم حسادت میکنن واقعا شوهرم تو فامیل از هر لحاظ تک بوده و هست 

بچه ها هستین تا بقیه شو بگم دلم سبک بشه 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گذشت و من باردار شدم دوران خیلی سختی بود چهار ماه تموم مدام حالت تهوع داشتم یکبار هم مادرم نیومده خونه ام بخاد حداقل یبار برام غذا درست کنه یا کمکم بده 

اما خاله ام ک باردار بود مدام میبرد دکتر چکاب وا از خوردنی ها تو خونه بهش میداد و یک بار نشد ب من بگه چیزی میخای اون موقع ها اوضاع مالی شورم نزدیک سال یهودی داغون شد سر جریانی 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

عزیزان دل لطفا منو هم لایک کنید.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

منم فاز مامانتو درک نکردم 

گاهی نمیشه فهمید چی تو مغز آدما میگذره 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706