1507
1411
عنوان

خیلی وقته این موضوع ناراحتم کرده مادرم سال هاست باعث رنجش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 42 پست

اینجا دیگه طاقت نیاوردم گفتم آخه تو چطور مادری هستی آخه 

آهان اینم یادم رفت بگم بابام قبل کنکور بهم قول داد اگه رشته خوبی دانشگاه دولت ی قبول بشم برام لپ تاپ بخره نتایج کنکور اومد و من ی رشته عالی دانشگاه دولتی قبول شدم اما بابام روی حرفش نموند و وقتی خاست بگه باشه میخرم دیدم مامانم داره با اخم بهش اشاره میکنه بگه نه 

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 

رو چه حسابی آخه اینحوری کنه مامامتون؟ شما جوابشو نمیدادین یا سرش داد بزنین یا حرفاشو محل ندین؟ مامانا که بد بچشونو نمیخان بعضی وقتا بچه ها تحویلشون نمیگیرن هی میگن فکر شما قدیمیه و فلان اونام رو دنده لج میفتن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
رو چه حسابی آخه اینحوری کنه مامامتون؟ شما جوابشو نمیدادین یا سرش داد بزنین یا حرفاشو محل ندین؟ مامان ...

هرجورم باشه،مامانا طاقت ندارن با بچه هاشون بد باشن ته تهش صلاحتو میخان

مطمئنی دختر مامانتی؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
1334
اینجا دیگه طاقت نیاوردم گفتم آخه تو چطور مادری هستی آخه  آهان اینم یادم رفت بگم بابام قبل کنکو ...

کجایی اسی

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
1476
اینجا دیگه طاقت نیاوردم گفتم آخه تو چطور مادری هستی آخه  آهان اینم یادم رفت بگم بابام قبل کنکو ...

داش اسی😁😁

اسی خان😂😂

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
1514