1608
1609
عنوان

خیلی وقته این موضوع ناراحتم کرده مادرم سال هاست باعث رنجش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 42 پست

وای مادر تو منو یاد مادرشوهرم انداخت منتها نسبت به شوهرم اینطوره و بچه هام اما عاشق دختراش و خواهر و برادرشه

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  

مادر خودم به شدت تنبل وراحت طلب و یکم بی عقلا انقدر از بیعقلیاش من که بچه بزرگترم لطمه خوردم که نگو و البته عادت داره فقط ایراداتت رو بهت بگه

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
گذشت و من باردار شدم دوران خیلی سختی بود چهار ماه تموم مدام حالت تهوع داشتم یکبار هم مادرم نیومده خو ...

نزدیک سال یهودی یعنی چی؟

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید