2410
2553
بدهی های با وثیقه در پرداخت دین در اولویت هستن بخاطر همین الزام به تنظیم سند خیلی کارگشا نیست. ملک ر ...

شما باید به دادگاه مراجعه کنید و درخواست پرداخت طلب خود از مال مرهون کنید(اطلاع بدید که بخشی از ملک هم در رهن شماس)

دادگاه بررسی میکنه ببینه ملک اول رهن شما بوده یا بانک. اگر اول رهن شما بوده ابتدا حق شما پرداخت میشود بعد حق بانک.

بهار نارنج عزیز  الان پنج طبقس هر طبقه ۴۰۰ میلیونه   من یه طبقشم  بانک ۲۰۰ تا ...

این بر اساس سند مشخص میشه. یا واحد به واحده یا مشاع. اگر واحد به واحد باشه که طلب بانک از همون واحدهای قید شده در سند پرداخت میشه اگر مشاع باشد که از کل پرداخت میشود. که احتمال خیلی زیاد واحد به واحده این مواقع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدهی های با وثیقه در پرداخت دین در اولویت هستن بخاطر همین الزام به تنظیم سند خیلی کارگشا نیست. ملک ر ...

یه چیزی به ذهنم رسید بدهی به بانک و من روهم حدود ۴۰۰ میشه ، نمیشه شعبه دادگاه واحد ما رو دستور فروش بده.بدهی من و بانک رو بده.فقط الان فک کنم ما دعوی حقوقی فقط کردیم آخه

2720

[QUOTE=112329684]این بر اساس سند مشخص میشه. یا واحد به واحده یا مشاع. اگر واحد به واحد باشه که طلب بانک از همون واحده ...[/QUOTE

از مشاع یعنی چی 

مثلا حیاط و راه پله مشاعه مگه میشه اینا رو فروخت؟

واحد به واحد یعنی چی 

منطورت اینکه از هر واحد مثلا ۴۰ میلیون میگیرن؟

یا واحدی که اول ساخته شده رو بر میدارن منطورت چی بود؟

یه چیزی به ذهنم رسید بدهی به بانک و من روهم حدود ۴۰۰ میشه ، نمیشه شعبه دادگاه واحد ما رو دستور فروش ...

اگه دعوای کیفری دارید سریع در دادگاه کیفری اقامه دعوا کنید.بگید که از جنبه کیفریش بی اطلاع بودید. چون درغیر اینصورت نمیتونید به جنبه کیفریش بپردازید

شما باید به دادگاه مراجعه کنید و درخواست پرداخت طلب خود از مال مرهون کنید(اطلاع بدید که بخشی از ملک ...

💝💝💝💝💝💝🌷🌷🌷🌷🌷👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

اگه دعوای کیفری دارید سریع در دادگاه کیفری اقامه دعوا کنید.بگید که از جنبه کیفریش بی اطلاع بودید. چو ...

میگی اگر دعوی کیفری داریم ؟

نه من ندارم من دعوی تنظیم سند دارم.

چرا دعوی کیفری کنم؟چیزی عایدم نمیشه که میشع؟

بقیه واحدها فک کنم دعوی کیفری کردن دوست نازنین

2714
میگی اگر دعوی کیفری داریم ؟ نه من ندارم من دعوی تنظیم سند دارم. چرا دعوی کیفری کنم؟چیزی عایدم نمیش ...

بقیه واحدها احتمالا بخاطر کلاهبرداری اقامه دعوای کیفری کردن اما تا جایی که متوجه شدم از توضیحاتتون شما فقط طلب دارید و خواسته تنظیم سند که این دو مورد جنبه کیفری ندارن

پیشنهاد میکنم همه واحدها یه وکیل بگیرید تا یکجا به کل پرونده و خواسته ها رسیدگی بشه

بقیه واحدها احتمالا بخاطر کلاهبرداری اقامه دعوای کیفری کردن اما تا جایی که متوجه شدم از توضیحاتتون ش ...

مرسی عشقم.👍💝💝💝💝💝💝💝💝🌷🌷🌷🌷🌷🌷

بقیه واحدها احتمالا بخاطر کلاهبرداری اقامه دعوای کیفری کردن اما تا جایی که متوجه شدم از توضیحاتتون ش ...

بهار نارنج 

یک درصد فک نمیکردم اینجا وکیل هم داشته باشیم.خوشبختم از اشنایی و مشورت باشما.

2706