2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سوالت چیه؟

سلام .وقت بخیربنده شکایت برای الزام به تنطیم  سند نمودم درخصوص مبلغ بدهی متوفی (ملک مبایعنامه را برای ضمانت پرداخت بدهی تصمین داده بودند /دو دانگ).در دعوی تنطیم سند و رسیدن به نتیجه ام متوجه شدم ساختمان در رهن بانک بوده و در هفته بعد در حال بنام شدن در دفترخانه به نام بانک خواهد بود .مشخصات ملک :حدود ۵۰۰متر در پنج طبقه. متری ۴.۵*سند مادر به نام ( فرجی سازنده کلاهبردار)*وام مشارکت ساخت بنام فرجی*۵خریدار مبایعنامه ای برای ۵ واحد**بنده در واقع به شکلی شریک  یکی از واحدها هستم.فقط بنده در مرحله نزدیک به‌الزام به تنطیم سند هستم **وکیل بنده  گفتن‌ جلب  ثالث میزنن تو هفته ای که میاد اما همش در حال سفر به شهرستانها هستند.مامور بانک تلفنشو داد گفت فرجی که نمیاد حالا خریدارها اگر  هفته همسایه ها بیان تسویه کنن خبر بدین ما فک رهن میکنیم اگر نه به نام‌.من نمیدونم چه کنم مشکلم حل شه.***یه نکته تا حال همسایه ها اقدامی حقوقی نداشتن شاید کیفری.اما قطعا ممکنه یکی بگه من مثلا ۴۰ میلیون ندارم بدم سهممو در حال حاظر یا اینکه تازه بدهی شهرداری هم داره مضاف شه.ایا من به لحاط قانونی کاری میتونم بکنم که به نام زدنش عقب بیوفته جالبه مستاجر متوفی اون تو هست و هیشکی پولشو نمیده چه باید بکنهدولت میتونه بندازش بیرون مگه یا به سادگی توقیف کنه

صبر کن میپرسم ازش متن پیامتو کپی مبکنم دقیق بگو دنبال چی

🙏🙏🙏👏👏👏👏👍👌

من یکی از واحدها نزدیک الزام به تنظیم سند بودم فقط من،

فهمیدم‌ در حال له نام شدنه بانکه تو هفته بعد وکیلم میگه جلب ثالث میزنه مگه میشه تو عفته بعد جلوشو گرفت وضع ما چی میشه

سلام .وقت بخیربنده شکایت برای الزام به تنطیم  سند نمودم درخصوص مبلغ بدهی متوفی (ملک مبایعنامه ر ...

بدهی های با وثیقه در پرداخت دین در اولویت هستن بخاطر همین الزام به تنظیم سند خیلی کارگشا نیست. ملک رهنی در صورتی که راهن فک دین نکند از طریق دادگاه به فروش میره و معادل مبلغ درخواستی پرداخت میشود. اگر ملک وثیقه چند نفر باشد(شما و بانک) با تصمیم دادگاه فروش میرود و مبلغ به درصد بین بانک و شما تقسیم میشود

بدهی های با وثیقه در پرداخت دین در اولویت هستن بخاطر همین الزام به تنظیم سند خیلی کارگشا نیست. ملک ر ...

بهار نارنج عزیز 

الان پنج طبقس هر طبقه ۴۰۰ میلیونه 

من یه طبقشم 

بانک ۲۰۰ تا رو از کدوم طبقه میگیره آخه ؟

فرجی خر که فردشنده بوده یک  سند به نام اونو که.

کدوممو برنیدارن آخه

2706