1600
1480
یه چیزی به ذهنم رسید بدهی به بانک و من روهم حدود ۴۰۰ میشه ، نمیشه شعبه دادگاه واحد ما رو دستور فروش ...

اگه دعوای کیفری دارید سریع در دادگاه کیفری اقامه دعوا کنید.بگید که از جنبه کیفریش بی اطلاع بودید. چون درغیر اینصورت نمیتونید به جنبه کیفریش بپردازید

شما باید به دادگاه مراجعه کنید و درخواست پرداخت طلب خود از مال مرهون کنید(اطلاع بدید که بخشی از ملک ...

💝💝💝💝💝💝🌷🌷🌷🌷🌷👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

اگه دعوای کیفری دارید سریع در دادگاه کیفری اقامه دعوا کنید.بگید که از جنبه کیفریش بی اطلاع بودید. چو ...

میگی اگر دعوی کیفری داریم ؟

نه من ندارم من دعوی تنظیم سند دارم.

چرا دعوی کیفری کنم؟چیزی عایدم نمیشه که میشع؟

بقیه واحدها فک کنم دعوی کیفری کردن دوست نازنین

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

میگی اگر دعوی کیفری داریم ؟ نه من ندارم من دعوی تنظیم سند دارم. چرا دعوی کیفری کنم؟چیزی عایدم نمیش ...

بقیه واحدها احتمالا بخاطر کلاهبرداری اقامه دعوای کیفری کردن اما تا جایی که متوجه شدم از توضیحاتتون شما فقط طلب دارید و خواسته تنظیم سند که این دو مورد جنبه کیفری ندارن

پیشنهاد میکنم همه واحدها یه وکیل بگیرید تا یکجا به کل پرونده و خواسته ها رسیدگی بشه

بقیه واحدها احتمالا بخاطر کلاهبرداری اقامه دعوای کیفری کردن اما تا جایی که متوجه شدم از توضیحاتتون ش ...

مرسی عشقم.👍💝💝💝💝💝💝💝💝🌷🌷🌷🌷🌷🌷

بقیه واحدها احتمالا بخاطر کلاهبرداری اقامه دعوای کیفری کردن اما تا جایی که متوجه شدم از توضیحاتتون ش ...

بهار نارنج 

یک درصد فک نمیکردم اینجا وکیل هم داشته باشیم.خوشبختم از اشنایی و مشورت باشما.

8