2410
2553
عنوان

دوستان آشپز کمک

125 بازدید | 19 پست

دوستان من میخام برنج و کباب درست کنم برای شام میشه یادم بدین من بزنجهام قد نمیکشه اصلا کباب رو چطور کنم خوشمزه شه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

کباب درست کردنش تو خونه سخته فوت و فن داره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنج هندی درست کن قد میکشه

ایرانی هست تو خونه فدات تو خونه هندی نداریم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2720
کباب درست کردنش تو خونه سخته فوت و فن داره

کباب تابه ای رو میگم 

برنجت رو دوسه ساعت داخل اب جوش ونمک خیس کن هم قدمیکشه هم نصف نمیشه

الان خیس کردم میشه آبش رو عوض کنم آب جوش بریزم

2714
ایرانی هست تو خونه فدات تو خونه هندی نداریم 

ایرانی ک بلند نمیشه ینی منظورم دراز نمیشه نه ینی کشیده نمیشه😐😐😁😁😁 ولی میخوای دون بشه مثل رستورانی موقعی ک میزاری جوش بیاد نزار برنجت نرم بشه

کبابتم ک پیاز رنده کنیو آب لیمو بزنی و ادویه خوب باشه خوشمزه میشه

ایرانی ک بلند نمیشه ینی منظورم دراز نمیشه نه ینی کشیده نمیشه😐😐😁😁😁 ولی میخوای دون بشه مثل رستورا ...

مرسی گلم فدات

کباب تابه ای برو اینترنت سرچ کن کباب تابه ای سایت دو نفره 

مرسی گلم 

2706