2737
2734
عنوان

فقط اونایی ک تا ۴ماهگی خبر بارداری ندادن بیان......

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 70 پست
من قصد دارم تا ماه نهم نگم اگه پرسیدن میگم چاق شدم البته اگه باردار بشم

خخخخ زرنگ خانم زن حامله رو ازدنطرف خیابونم میشه شناخت

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری فهمیدن؟

رفته بودیم سفره.کل فامیل بودن اونجا.خاله شوهرم برگشت ب مادرشوهرم‌گفت ک عروست حاملستا.دختردارمیشه.منم چشام دومتربازشد.ازاونجاهمشون فهمیدن

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
پس چرا منو نشناختن🙄🙄🙄

یاابوالفصل اینو دگه نمیدونم خخخخ

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2731
اینکه اشتباهه میگن بچه از پرورشگاه اوردیا 😮البته نمیتونی تا ۹ماه پنهون کنی

نه این وسط فقط شوهرم میفهمه بقیه رو نمیگیم اخه من با خونواده شوهر خوب نیستم یعنی اونا با من میجنگن میخوام یه دفعهای با بچه برم پیششون

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
من بعد انومالی گفتم..هم خونواده خودم هم همسرم

سلام ببخشید من سوال داشتم درباره ی عکس رنگی از رحم شما منو کمک میکنید؟؟

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2738
خخخخ زرنگ خانم زن حامله رو ازدنطرف خیابونم میشه شناخت

من خواهرم ۷ماه بارداربود مشخص نبود 

من الان پیش مامانمم جطوری بگم بهش😓😓 الان تبلیغ بیسکوییت مادر و نگا میکرد‌....برا بچه ها ذوق میکر ...

بهش بگو به همین زودی به دستش میاری

من خواهرم ۷ماه بارداربود مشخص نبود 

پشیمونم کنین ازین حرف خب؟  

پشیمونم کنین ازین حرف خب؟    

نه بابا اختیار داری اخه مادر شوهرم از خونش بیرونم کرد اونم زمانی که شوهرم پاش دوجا شکسته بود و عملش کردیم  بخاطر همین نمیخوام بهشون بگم

2706