1507
1482
عنوان

فقط اونایی ک تا ۴ماهگی خبر بارداری ندادن بیان......

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 70 پست
من به خانواده شوهرم نگفتم ۶ماهه بود زندایی شوهرم دیدم توبازار رفت بهشون گفت 🤣😂

من خونواده م همه دورم هستن .مگ برا شما دورن؟یا همو نمیبینید

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظه شماری برای لمس دستانت فرشته کوچولوی من👶🤗😍💖💖💖💖💖(اگ نینی پسر بود ایلیا،دختر بود سودا)
شما چند هفته فهمیدی دوقلوان؟

اولین سونو ک رفتم. هفته ۶

چون دوتا ساک بود زود مشخص شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
هیچی نشد زنگ زدن تبریک گفتن  به شوهرم گفتن چرا نگفتی شوهرم گفت دیگه بچه دوم که جار زدن نداره ب ...

چند وقت بعد عروسی  باردار شدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظه شماری برای لمس دستانت فرشته کوچولوی من👶🤗😍💖💖💖💖💖(اگ نینی پسر بود ایلیا،دختر بود سودا)

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
اولین سونو ک رفتم. هفته ۶ چون دوتا ساک بود زود مشخص شد

من چون همش احساس ضعف داشتم و زود زود گشنم میشد حس میکردم ۲قلو دارم.ولی سونو گف یدونس 

بعد تو ی مطلبی خوندم تا ۲۰هفتگی احتمال داره مشخص نشه دوقلو بودنشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳ماه بعد یعنی درست بعد از سالگرد عروسیم گذاشتم بارداربشم

منم دوسالو ۶ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قصد دارم تا ماه نهم نگم اگه پرسیدن میگم چاق شدم البته اگه باردار بشم

چاقی حاملگی با چاقی معمولی خیلی فرقشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
من قصد دارم تا ماه نهم نگم اگه پرسیدن میگم چاق شدم البته اگه باردار بشم

خخخخ زرنگ خانم زن حامله رو ازدنطرف خیابونم میشه شناخت

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم.حتی یکبارخوندن هم برای کسی ک دستش ازدنیاکوتاهه ممکنه بهشت افرین باشه ورضایت بخش.ممنون ک میایین سرمیزنین.راااااااستی مومن ونمازشب خون ودعانویس وطلسم کن نیستم.تاپیکام ربطی ب شخصیتم ورفتارم نداره ی دنیااااااا فرقمونه حتی اگ ب طعنه هم بهم بگین حاج خانم ناراحت نمیشم چون باهمین کلمه ارزوی حج رفتن برام میکنین ومن قدردانتونم هستم..هرکس روزی ده مرتبه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

پس چرا منو نشناختن🙄🙄🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس چرا منو نشناختن🙄🙄🙄

یاابوالفصل اینو دگه نمیدونم خخخخ

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم.حتی یکبارخوندن هم برای کسی ک دستش ازدنیاکوتاهه ممکنه بهشت افرین باشه ورضایت بخش.ممنون ک میایین سرمیزنین.راااااااستی مومن ونمازشب خون ودعانویس وطلسم کن نیستم.تاپیکام ربطی ب شخصیتم ورفتارم نداره ی دنیااااااا فرقمونه حتی اگ ب طعنه هم بهم بگین حاج خانم ناراحت نمیشم چون باهمین کلمه ارزوی حج رفتن برام میکنین ومن قدردانتونم هستم..هرکس روزی ده مرتبه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
اینکه اشتباهه میگن بچه از پرورشگاه اوردیا 😮البته نمیتونی تا ۹ماه پنهون کنی

نه این وسط فقط شوهرم میفهمه بقیه رو نمیگیم اخه من با خونواده شوهر خوب نیستم یعنی اونا با من میجنگن میخوام یه دفعهای با بچه برم پیششون

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
1474
من بعد انومالی گفتم..هم خونواده خودم هم همسرم

سلام ببخشید من سوال داشتم درباره ی عکس رنگی از رحم شما منو کمک میکنید؟؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

من الان پیش مامانمم

جطوری بگم بهش😓😓

الان تبلیغ بیسکوییت مادر و نگا میکرد‌....برا بچه ها ذوق میکرد گفت خدایا ااا کاش ماهم ازاینا داشتیم.🙈

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤🌹

من خواهرم ۷ماه بارداربود مشخص نبود