1507
1482

شمایی ک خبر بارداری تونو ۳ماه ب بالا دادین..بعد اون خبرو چجوری دادین؟؟؟؟

من میخام بعد سونو انومالی به خونواده م و بقیه بگم.

البته روم نمیشه مستقیم بگم ..مثلا ی کفش کوچولو بذارم جعبه کادو بهشون بدم بعد خودشون بفهمن. 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظه شماری برای لمس دستانت فرشته کوچولوی من👶🤗😍💖💖💖💖💖(اگ نینی پسر بود ایلیا،دختر بود سودا)

من بجای خانوادت باشم بهم برمیخوره ک الان میگی

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

من بعد انومالی گفتم..هم خونواده خودم هم همسرم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1484

خیلی دیره که 

من دوماه رو تموم کردم گفتم البته شوهرم خودش به خانوادش گفت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

خوشبحالتون ک ماشالا انقد حالتون مساعده ک تا الان هیشکی نفهمیده.

من از وقتی فهمیدم حاملم مثه جنازه افتادم خونه مامانم.انقد حالم بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
1334

من بچه اولمو فکر کنم هنوز یک ماهم نبود به همه گفتم همش بهم مگفتن ا تو هنوز حامله ای ،هنوز بدنیا نیومده،کی بدنیا میاد واز این حرفها اما بچه دومم را پنج ماهگی به همه گفتم یعنی خانواده خودمم خبر نداشتن تا اومد بپیچه که من حامله هستم بچه بدنیا اومد خیلی راحت خبرشم شوهرم به همه گفت ،گفت داره یه داداش کوچولو برای بچه اولمون میاد 

من به خانواده شوهرم نگفتم ۶ماهه بود زندایی شوهرم دیدم توبازار رفت بهشون گفت 🤣😂

بعدش چی شد؟

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
بعدش چی شد؟

هیچی نشد زنگ زدن تبریک گفتن 

به شوهرم گفتن چرا نگفتی شوهرم گفت دیگه بچه دوم که جار زدن نداره به همین راحتی 

بچه اولمم خودم بعد از ده هفتگی گفتم اونم انتظارشو نداستن چون همش میگفتن بهمون بچه دارنشید الان زود فلان کنید بعد و...

1474
من بعد انومالی گفتم..هم خونواده خودم هم همسرم

چجوری اعلام کردی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظه شماری برای لمس دستانت فرشته کوچولوی من👶🤗😍💖💖💖💖💖(اگ نینی پسر بود ایلیا،دختر بود سودا)

ب خانواده خودم خودم گفتم ب خانواده شوهرم شوهرم گفت

البته ب خانواده خودم از اول گفتم ولی بارداری دومم ب خانواده شوهرم ۴ ماهم بود خبر دادیم

خیلی راحت همسرم زنگ زد مادرش حال احوال بهش اشاره کردم بگو خبرو اونم گفتو تموم.مادرشم ب همه گفت

وای چجوری میتونید

اینجوری ک روم  نمیشه بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبحالتون ک ماشالا انقد حالتون مساعده ک تا الان هیشکی نفهمیده. من از وقتی فهمیدم حاملم مثه جنازه ا ...

شما چند هفته فهمیدی دوقلوان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرم لوس بازیه.خودشون میفهمن دیگه.منم نگفتم تاس ماهگی ک خودشون فهمیدن

چجوری فهمیدن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508