2726
عنوان

خونه کی برم خدایا خستم

376 بازدید | 22 پست

شهر غریبم بخاطر ویار چنروزه امدم خونه پدرم شهر دیگ .همش میگن برو شوهرت تنهاس مردم میگن حتما قهره امده خونه پدرش .من چند کیلو وزن کم کردم بااین ویار اصن ب فکر من نیسن .همش میگن بچه پسره همش از پسر میحرفن .جنسیتم ملوم نیس منم میگم شاید دختره چرا گیر دادین ب پسر رو مخمن .فعلا اینجام .اگ از الان برم شوهرم میفهمه بم محل ندادن.گف هر وقت ویارت بهتر شد بیا خیلی ضعیف شدی .خونه کی برم خالم یا عمو یا کی .وقتی خانواده خودم راضی نیسن از بقیه چ انتظار 

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

حالا بگو اصلا پسر باشه نه فامیلی شمارو میگیره نه نسل شمارو ادامه میده

به شماچه😐😐😐😐

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به جون خودم اصلا نمیتونم درک کنم .. من بهشتم با خونه خودم عوض نمیکنم .. آخه چطور میرید یه جای دیگه میمونید.. برو خونه ات .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

برو خونه خودت پرستار بگیر یا کمک کار بگیر هفته ای ۲بار بیاد خونه اتو مرتب کنه وغذابپزه برات

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

شوهرت باید بیاد بهت سر بزنه تا هم دلتنگیت رفع بشه هم بقیه ببینن مشکلی ندارین. 

اگرم خانوادت به خورد و خوراکت نمیرسن شوهرت هر بار که میاد تامینت کنه تا چند وقت. اینطوری دیگه اذیت نمیشی.

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐

آخی 

مردم چیزی نمی گن ک 

اتفاقا میگن دم پدر و مادرش گرم ازش مراقبت میکنن

بنظرم همه همین کارو میکنن تو بارداری همش میرن پیش بچشون یا اون می ره پیش خانواده چون خودش ک نمیتونه زیاد ر خودش برسه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
شرایط مالی شوهرم فلن خوب نیس قرض زیاد داره نمیتونه

خب مادرشوهرت چیکارس؟

برو خونه اونا

2706