1464
1411
عنوان

خونه کی برم خدایا خستم

327 بازدید | 22 پست

شهر غریبم بخاطر ویار چنروزه امدم خونه پدرم شهر دیگ .همش میگن برو شوهرت تنهاس مردم میگن حتما قهره امده خونه پدرش .من چند کیلو وزن کم کردم بااین ویار اصن ب فکر من نیسن .همش میگن بچه پسره همش از پسر میحرفن .جنسیتم ملوم نیس منم میگم شاید دختره چرا گیر دادین ب پسر رو مخمن .فعلا اینجام .اگ از الان برم شوهرم میفهمه بم محل ندادن.گف هر وقت ویارت بهتر شد بیا خیلی ضعیف شدی .خونه کی برم خالم یا عمو یا کی .وقتی خانواده خودم راضی نیسن از بقیه چ انتظار 

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا حق خودت پشت و پناه منو کوچولوم باش.صلوات میفرسین برامون  

خب غذا از بیرون بگیر...وای من که بیشتر از نصف روز خونه کسی تحمل ندارم بمونم

گر نگهدارمن آن است که من میدانم😍                       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️.                           خدا جونم فرشته کوچولوی مامان و همسر مهربونمو به خودت سپردم خودت برام حفظشون کن.😘😘😘❤️واسه استخدام شدن شوهرم در کار مورد علاقش یه صلوات بفرستین دوس جونیا تشکر... (عضوی از توپولوهای تاپیک بامدادخمارجووون هستم).                شرح حال من(گروه نارنجی‌‌....قد ۱۶۰...وزن اولیه :۸۰. هفته اول رژیم:۷۹:۵۰۰🤗⬅️⬅️هفته دوم:۷۸:۴۰۰😃⬅️⬅️....   وزن هدف:۶۵😍💪💪💪💪)

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

به جون خودم اصلا نمیتونم درک کنم .. من بهشتم با خونه خودم عوض نمیکنم .. آخه چطور میرید یه جای دیگه میمونید.. برو خونه ات .. 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
1473

شوهرت باید بیاد بهت سر بزنه تا هم دلتنگیت رفع بشه هم بقیه ببینن مشکلی ندارین. 

اگرم خانوادت به خورد و خوراکت نمیرسن شوهرت هر بار که میاد تامینت کنه تا چند وقت. اینطوری دیگه اذیت نمیشی.

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
برو خونه خودت پرستار بگیر یا کمک کار بگیر هفته ای ۲بار بیاد خونه اتو مرتب کنه وغذابپزه برات

شرایط مالی شوهرم فلن خوب نیس قرض زیاد داره نمیتونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم ویار دارم ی پسر دوسال و نه ماهه ام دارم هیشکیو ندارم ی لقمه بده دستم فک کن از ی طرف خوابم میاد از ی طرف از گرسنگی تهوع میگیرم😐ولی خونه ب خودم موندم و منت کسیو نمیکشم

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

آخی 

مردم چیزی نمی گن ک 

اتفاقا میگن دم پدر و مادرش گرم ازش مراقبت میکنن

بنظرم همه همین کارو میکنن تو بارداری همش میرن پیش بچشون یا اون می ره پیش خانواده چون خودش ک نمیتونه زیاد ر خودش برسه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛 
1396
مگ به شوهرت ویار داری ک گفته خوب شدی بیا

ب خونم .احساس میکنم همجا بو لجن میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب خونم .احساس میکنم همجا بو لجن میده

حمنم دوستم همينجوري بود بعد فهميد نسبت به بوي مايع ظرفشويي و مايع دستشويي حساسيت پيدا كرده

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
1514