1507
1520
عنوان

مانتوپاییزم قشنگه؟

993 بازدید | 37 پست

یه روزی که بایدبزرگترین انتخاب زندگیمومیکردم.هم بدون عشق انتخاب کردم هم بدون عقل وفکر.دیگه راهه برگشتی نیست.من زندگیموبه خودم باختم.خیلی زمان بردتابه خودم اقرارکنم انتخابم اشتباه بود..........

یه روزی که بایدبزرگترین انتخاب زندگیمومیکردم.هم بدون عشق انتخاب کردم هم بدون عقل وفکر.دیگه راهه برگشتی نیست.من زندگیموبه خودم باختم.خیلی زمان بردتابه خودم اقرارکنم انتخابم اشتباه بود..........

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1475

نه

تو فیلم متری شیش و نیم نوید محمدزاده میگه؛بدبخت بخاطر من نبود تو کجا پنت هاوس ۶۰۰ متری میدیدی؟!در واقع اگه بخاطر اون نبود منم نمیدیدم...😑😶             مامانم حالش بد بود گفتم تو استراحت کن،من ظرفارو میشورم،گفت تو کونتو بشور نمیخواد ظرفای منو بشوری لامصب تخریب نمیکنه که از ریشه میزنه☺🤦‍♀  ‏مامان من اینطوریه که اگه یکی بُکُشَتَم,با دسته گل و کمپوت میره  زندان ملاقاتشو میگه:حتما تقصیر دختر من بوده که شما ناراحت شدین و کشتینش ببخشید بزرگوار.💐🍰😎  مدرسه که خواستم برم مامانم گفت: "هیچوقت بخاطر نمره درس نخون، مهم نیست چه نمره ای میگیری، یادگیری از نمره مهم تره"بعدها واسه نمره ی ۸ ریاضی جرم داد.😕☹  ‏به مامانم گفتم باید برام بخونی:یه دختر دارم شاه نداره،از خوشگلی تا نداره،به کس کسونش نمیدم،به همه کسونش نمیدم^___^نه گذاشت نه برداشت گفت کسی نیست که بدمت😸🤗     شوهرخواهرم یه عکس از خودشو خواهرم گذاشته. مامانم زیرش کامنت گذاشته: «با آرزوی موفقیت برای شما و خانواده محترم. همسر زیبایی دارید»🤕😩          واحد اندازه گيرى دلشوره ى مامانم:آيت الكرسى بر ثانيه ...🧡 خدایا نگهدارش باش😻
1432
1474

ترکه 220خریدم.توتنم خیلی قشنگه

1514