2703
2553
عنوان

درد و دل

282 بازدید | 40 پست

دوستان میدونید  دیکه دارم مئطمن میشم ازداوج تو قسمتم نیست هرچی دعا و نماز بود انجام دادم 

نگین شوهر ال بل من 34 سالمه دوست دارم ازدواج کنم بچه بیارم   دوتا دختر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

برای ازدواج ایناروامتحان کردی

هم 40روز سوره احزاب رو بخونین.

نماز جعفرطیار ردخورنداره.

ایه 29سوره فاطر روبعدازنماز چنددددین مرتبه مثلااندازه ی دورتسبیح کامل بگین وب ی لیوان اب بدمین وبااون صورتتونو بشورین.

سوره احزاب روبنویسین رو ی کاعذ اون روتوی ی کوزه درتنگ بذارین وبذارین ی گوشه تاریک ازخونه ودیگه سمتش نرین.کوزه نداشتین توبطری اب بندازین وباربزارین ی گوشه تاریک ودیگه سمتش نرین ودستش نزنین.

ذکریالطیف 129بار

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

شوهر میخوای چیکار اخه من ۱۹ سالمه ازدواج کرد دوسش دارم اما بعضی وقتا خیلی تو مخیه مثل الان‌که به خونش تشنه ام 😑😑😑😑

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2714

با دعا و نماز مشکلت حل نمیشه باید وارد جامعه بشی مثلا کلاس های هنری برو نقاشی موسیقی طراحی و... کلاس زبان و... یا برو دنبال کار درکل با خونه نشستن که نمیتونی اونی که میخوای پیدا کنی یا اون پیدات کنه

هر کی اعتقادی داره نمیشه گف خرافاته مهم اینه بهش اعتقاد داشته باشی واینکارارو انجام بدی وانرژی مثبته ...

والا ما این کارا رو نکردیم خودش هلکو تلک پا شد اومد منو بزور انداختن تو چنگال مادر شوور

خرافات☺

شما ک کلام خدارو قبول نداری 

خودت بانفس حقت برااین خانم دعاکن ک معجزه بشه😊

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2706