1507
1482
عنوان

درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 40 پست
اینا کلام آخونداس کلام خدا فقط قرآن...البته شاید هم درست باشن آخه اینا زاییده ذهن اوناییه که دو سه ت ...

😂😂😂😂😂

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم.حتی یکبارخوندن هم برای کسی ک دستش ازدنیاکوتاهه ممکنه بهشت افرین باشه ورضایت بخش.ممنون ک میایین سرمیزنین.راااااااستی مومن ونمازشب خون ودعانویس وطلسم کن نیستم.تاپیکام ربطی ب شخصیتم ورفتارم نداره ی دنیااااااا فرقمونه حتی اگ ب طعنه هم بهم بگین حاج خانم ناراحت نمیشم چون باهمین کلمه ارزوی حج رفتن برام میکنین ومن قدردانتونم هستم..هرکس روزی ده مرتبه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

همه ازازدواج پشیمونن شمامیگی کاش ازدواج کنم؟ول کن بابا من ک تابتونم ازدواج نمیکنم

همه؟!🤔 گلم اصلا اینطور نیست🌷

@nazaninmortaza    

امیدوارم همسر مناسبتو پیدا کنی...شاید قراره ارامش زندگیت از مسیر دیگه تامین شه شایدم نه قراره ازدواجت دیرتر رقم بخوره... بهرحال ب خدا اعتماد کن ...از نماز جعفر طیار عافل نشو ک استمرار درش حتما ی فرجی داره خیلی از بزرگان توصیه میکنن

فعالیت و شرکت تو جمع هم تاجایی ک شرع اجازه میده و عزتت لکه دار نمیشه لازمه🌷🌷🌷

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1473
1334
1403
1457