2726

چادر عربی

کفش کتونی معمولا سفید یا مشکی

رنگ همه لباسا ست،به علاوه دستبند و ساعت و بعضی وقتا گردنبند رومانتویی ستش

شلوارا هم از راسته تنگ تره ولی چسبون نیست

عطر ملایم درحدی که فقط کسی نزدیکم بشه میشنوه

لباسام هم شلوغ دوست ندارم شاید بعضی وقتا گل گلی که مامانجونی نباشه یا چهارخونه

کیف هم یا کوله یا رو دوشی کوچیک

چادریم ولی دوست دارم تیپم خوب باشه بنظرتون خوبه؟چیکار کنم دیگه که خوشتیپ باشم؟

خانمایی که فکر میکنن کسی که چادریه نباید به فکر خوشتیپ بودنش باشه لطفا وارد نشن چون عقایدمون متفاوته دوست ندارم اختلاف پیش بیاد.خیلی متشکرم🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خوبه

گلگلی غیر مامانجونیت کشته مارا😅😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

من خودم محجبم

تیپم زیر چادر فوق العادست فقط شلوارم راسته میپوشم که تنگ نباشه روسریمم حجابی میبندم

اگه چادری هستی ست کردن همه چیز باهم خودنمایی میاره 

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

اتفاقا منم چادر عربی دارم

دلم میخواد خوش تیپ باشم همیشه

بنظرم تیپت خوبه

میتونی از این ساقدستا که با روسریشون ست هستن بگیری

رنگ کیف و کفشتم ست کنی

اگه مورد دیگه ای داری به منم بگو

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗

کلا چادر رو با کتونی سفید نمیپسندم.. یه خانمی رو چند وقت پیش توی مترو دیدم چادری بود فوق العاده خوش تیپ بود.. میگم بهت شاید به کارت بیاد... دامن بود یا پیرهن نمیدونم از این پشمیا راسته بلند روش هم یه سارافون با کفش رنگی حالت کالج که به رنگ دامنش میومد... خیلی محجبه و شیک بود...

2706