1608
1609

چادر عربی

کفش کتونی معمولا سفید یا مشکی

رنگ همه لباسا ست،به علاوه دستبند و ساعت و بعضی وقتا گردنبند رومانتویی ستش

شلوارا هم از راسته تنگ تره ولی چسبون نیست

عطر ملایم درحدی که فقط کسی نزدیکم بشه میشنوه

لباسام هم شلوغ دوست ندارم شاید بعضی وقتا گل گلی که مامانجونی نباشه یا چهارخونه

کیف هم یا کوله یا رو دوشی کوچیک

چادریم ولی دوست دارم تیپم خوب باشه بنظرتون خوبه؟چیکار کنم دیگه که خوشتیپ باشم؟

خانمایی که فکر میکنن کسی که چادریه نباید به فکر خوشتیپ بودنش باشه لطفا وارد نشن چون عقایدمون متفاوته دوست ندارم اختلاف پیش بیاد.خیلی متشکرم🙂

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم دوبر سه بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم

اره خوبه

گلگلی غیر مامانجونیت کشته مارا😅😅

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522

کوله ننداز فقط با چادر جالب نیس .بقیش خوبه

من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  

من خودم محجبم

تیپم زیر چادر فوق العادست فقط شلوارم راسته میپوشم که تنگ نباشه روسریمم حجابی میبندم

اگه چادری هستی ست کردن همه چیز باهم خودنمایی میاره 

توی شرایطی هستیم که نیاز های زندگی شده ،آرزو!

دیگه بهتر از اینی گفتی نیس عزیزم..افرین بهت ک باپادر هم خوشتیپی😘😘

تولدم نزدیکه  ازهمتون انتظار سوپرایز دارم لعنتیا                                                                                                                                                           21.بهمن  

اتفاقا منم چادر عربی دارم

دلم میخواد خوش تیپ باشم همیشه

بنظرم تیپت خوبه

میتونی از این ساقدستا که با روسریشون ست هستن بگیری

رنگ کیف و کفشتم ست کنی

اگه مورد دیگه ای داری به منم بگو

مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓

کلا چادر رو با کتونی سفید نمیپسندم.. یه خانمی رو چند وقت پیش توی مترو دیدم چادری بود فوق العاده خوش تیپ بود.. میگم بهت شاید به کارت بیاد... دامن بود یا پیرهن نمیدونم از این پشمیا راسته بلند روش هم یه سارافون با کفش رنگی حالت کالج که به رنگ دامنش میومد... خیلی محجبه و شیک بود...

8
خوب که نه عالیه 😄

مرسی😊واقعا؟بنظرتون دیگه چیکار کنم تیپم خوب باشه؟

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم دوبر سه بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم
1563

کاش چندتا عکس میذاشتی واسه تیپ با چادر

مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓

چادر عربی قشنگ نیست خیلی پف داره انگار ادمو چاق نشون میده

دردونه پسرم همه ی کسم زندگیم همه ی وجودم همدم تنهایی هام پای نازش شکسته کی میخوای بلند شی شوت بازی کنیم کی میخوای بلند شی با دوچرخت رکاب بزنی واست دست بزنم حالا کی میره شونه و شارژرمو واسم بیاره دلم خونه کی پسرم مثل روز اولش میشه ای خدددااااا کمکش کن خدا کمک من کن من یه مادرم دارم میمیرم از درد پسرم خداااا کمکمون کن واسش دعا کنین 
اره خوبه گلگلی غیر مامانجونیت کشته مارا😅😅

😂😂ممنون. اخه بعضیاش مامانجونبه واقعا ادمو یاد چادر نماز میندازه

چادر عربی قشنگ نیست خیلی پف داره انگار ادمو چاق نشون میده

من موقع چادر خریدن هر مدلی سرم میکنم شوهرم میگه بهم نمیاد، آخر سرم همون عربیو میخرم

1578