2703
2553
عنوان

ازدواج داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

واقعا ب کسی مربوط نیس بذارین خودشون انتخاب کنن ناراحتم نباشین وقتی دونفر باهم خوشن دیگه بقیه ی چیزا بیخودی و الکیه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
واقعا واسه خودم متأسفم ک اومدم اینجا درد و دل کنم

عزیزم اینجا اینطوریه اگه بیای از عروستون گلایه کنی میشورن پهنت میکنن اگه از خانواده شوهر بگی تسویقت میکنن و ادم خوبه میشی!!

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
2714
منم داداشم دقیقا همین شرایطو داشت.مام هیچی نگفتیم گفتیم بزار هرکار میخوان بکنن.بعد 9 ماه جدا شدن ال ...

داداش من ازدواج نا موفق داشته نمیخاییم دوباره ضربه بخوره. خیلی احساسیه

عزیزم اولا شما چه میدونی که تو زیر زمین چیکار میکردن؟ 

دوما کسی که با یه پسر بیرون میره یا هر کار دیگه ای میکنه دلیل نمیشه با بقیه پسرا هم رفته باشه این طرز تفکر درست نیست شاید داداش شما اولین نفری بوده که این دختر عاشقش شده و آدم وقتی عاشق میشه همه جوره به طرفش اعتماد میکنه 

چه بسا این آدم از شما به خدا نزدیک تر باشه قضاوت فقط با خداست اینقدر راحت به یکی برچسب نزنین

❤💜❤

25

هنوز بچن..سرشون به سنگ میخوره..

اونایی که میگن همدیگر دوس دارن و فلان ..بیخیالشون شو..

خانواده ها باید بهم بخورن دیگه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706