2733
2734
عنوان

ازدواج داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1582 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون با داداشم خیییلی راحت جلو مامانم اینا میومد خونه. میرفتم زیر زمین مامان اینا بعد ی ساعت میبردش خ ...

😑😑😑😑😑😑😑

ترجیح میدم سکوت کنم 

الان داداشت کمتر از اون نیستاااا

داداشت میگفته بیا اونم میومده

2731
نه عزیزم مال و ثروت و دارایی هر کسی مال خودشه. ب بدنامی شهره ن. 

عجب عجب. بدنامی؟؟؟ 

داداشت قدرت تشخیص نداره؟ 

متوجه شهرتشون ب بدنامی نشد!؟؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
یعنی چی تو شان ما نیستن خودشون میخان با هم باشن شان ادمم به مایه ی وجودیشه نه پولو مقامو این چیزا

درسته گلم. باید انقد همتراز هم باشیم ک روت بشه فامیلشو تو مراسم عقد و عروسی دعوت کنی یانه؟ 

چون با داداشم خیییلی راحت جلو مامانم اینا میومد خونه. میرفتم زیر زمین مامان اینا بعد ی ساعت میبردش خ ...

خب اگه اون با این کار بدنامه، داداش شمام هس دیگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

عزیزم فکرکن خودت جای اون دخترهستی اگه کسی راجب تووخونوادت اینجوری حرف میزدچه حالی میشدی حالاخدابهتون نگاه کرده داریدخوب زندگی میکنیدخودتونوگم نکنید...اتفاقن من فکرمیکنم سطح فکری شماخیلی پایینه شماالان بایدب عنوان یع خواهرارزوی خوشبختی کنید

اتفاقا در و تخته الان با هم جورن مياوردش زيرزمين همه كارش ميكرده بايدم بگيرتش

مشکل ماهم همینه اونی ک انقد راحت با داداش من میاد یعنی قبلا با کس دیگه نرفته؟ چجور انقد اعتماد کرده ک اومده؟ اگ داداشم نگیردش چی؟، باید ب این چیزا فک کرد

یکم دیگه میزنیش. 😅😅 فکر کنم دلت پره. البته منم دلم پره و هم عقیده باهات.

ن دلم چرا پر باشه؟ 

من باشوهرم 6ماه دوس بودیم اومدن خاسگاری. خونوادشم با این ک از ما پولدارترن اما خیلییی باشعووور هستن و حسااابی مشتاق بودن. 

از این حجم خودخواهی متنفرم

2706