2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون ال کارنیتین یا تاموکسیفن مصرف کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 14219 بازدید | 45 پست
جدی؟ وضعیت اسپرمش چطور بود خودت مشکلی نداشتی؟

تعدادش خوب بود تحرک افتضاح خودمم تنبلی داشتم همون ماه آمپول و قرص استفاده کردم دیگه خداروشکر جواب گرفتیم البته شوهرمن از ماهای قبل همه جور ویتامین گرفت استفاده میکرد(نه بخاطر مشکلش بخاطر اینکه همیشه بیحال بود و باشگاه میرفت ویتامینارو گرفت ک یکم سرحال بشه)احتمالا اونا هم بی تاثیر نبودن دیگه

👪
تعدادش خوب بود تحرک افتضاح خودمم تنبلی داشتم همون ماه آمپول و قرص استفاده کردم دیگه خداروشکر جواب گر ...

آها من این مدتی که شوهرم قرص میخوره دو ماهه دیگه خودم دکتر نرفتم تنبلی دارم.قرصش دو هفته ای مونده.پس این ماه منم برم دکتر خودم هم قرص بخورم چون قرص که میخوردم فولیکولهام خوب بود

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من خورد دو ماه، بعد از دادیم بدتر شده بود

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

شوهر من اسپرمهاش بهتر شد

برا بچه اولم ال ارژنین ویتامین  سی زینک ای  جنسینگ ژل رویال  خورد من باردار شدم یک ماهه

این سری هم بعد عمل واریکوسل خورد ۵ ماه بعد عمل

ازمایش عالی شد(ال کارنین سی زینک ای   فولیک اسید پنتوکسی فیلین.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
تعدادش خوب بود تحرک افتضاح خودمم تنبلی داشتم همون ماه آمپول و قرص استفاده کردم دیگه خداروشکر جواب گر ...

بچت پسره؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
آره عزیزم

بسلامتی😍

خدا حفظش کنه

همیشه سالم باشه  😍زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه😍

2738
وضعیت اسپرمهاش چطور بود تعداد و کیفیتش

اول ۲۰ میلیون کانت با ۲۶ درصد تحرک

که یبارم ای یو ای کردیم نشد

یک سال و نیم تو اقدام بودیم.

دارو خورد طبیعی باردار شدم

امسال شده بود ۱۳ میلیون کانت با تحرک ۱۰ درصد 

که خرداد عمل کرد

آبان شد ۲۵ میلیون کانت ۷۴ درصد تحرک 

فقط تخمگذاری اقدام کردیم یا یکبار اقدام بار دار شدم.

اول ۲۰ میلیون کانت با ۲۶ درصد تحرک که یبارم ای یو ای کردیم نشد یک سال و نیم تو اقدام بودیم. دارو ...

خب خدارو شکر عزیزم

وضعیت اسپرمهاش خیلی خوب بوده شوهر من اسپرمهاش تحرک نداره تعدادش هم در حد یکی دو عدد

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
واقعا؟ 😢

با همون وصع شهریور باردار شدم طبیعی، خدا بخواد میشه نگران نباش، دکترا ب من میگفتن شاید ای وی اف ج بده

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706