2410
2553
عنوان

خیلی از دست مامانم ناراحتم همه اش میگه هیشکی نمیگرتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2285 بازدید | 131 پست

۵تومن بدهی داشتم همه شم دادم بی دردسر!

از ایران می‌خواد بری محکم برو،درست حسابی برو،پناهنده اینا نشو داستان داره!

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
ببین کلا بهت بگم خودتو باور کن من تابستون سالی که کنکور دادم فردای کنکور گفتم میخوام برم سرکار، گفت ...

اخه دیگه فک کنم واقعا خنگم منننننن ولی میگن نمیشه از ایران بری ولی تنها راه من همینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه دیگه فک کنم واقعا خنگم منننننن ولی میگن نمیشه از ایران بری ولی تنها راه من همینه

زبانت خوبه ؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

کدوم شهری؟

2720
اصفهان 

گفتم اگه تهرانی معرفیت کنم واسه کار جایی،

ببین باید یه کاری یاد بگیری،پول جمع کنی مستقل بشی!

2714
گفتم اگه تهرانی معرفیت کنم واسه کار جایی، ببین باید یه کاری یاد بگیری،پول جمع کنی مستقل بشی!

من میخوام از طریق درس خوندن و مقاله دادن از ایران برم البته اگه مخ نازنینم کار کنه

خوب میکنم 

زبان یاد بگیر،فیلم زیاد ببین تمام وقتتو واسه زبان بزار،چه کاری بلدی؟تا به حال سر کار رفتی؟

من میخوام از طریق درس خوندن و مقاله دادن از ایران برم البته اگه مخ نازنینم کار کنه

کار میکنه چرا کار نکنه؟؟بقیه چی از تو بیشتر داشتن؟میتونی فقط رو زبانت کار کن عزیزم❤️

زبان یاد بگیر،فیلم زیاد ببین تمام وقتتو واسه زبان بزار،چه کاری بلدی؟تا به حال سر کار رفتی؟

نه نرفتم سر کار ولی همه ی انرژیمو گذاشتم سر درسم شاید زیاد خوب نشد ولی رتبه ی کنکور ریاضیم ۳۰۰۰ شد

2706