2410
2553
عنوان

خیلی از دست مامانم ناراحتم همه اش میگه هیشکی نمیگرتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2285 بازدید | 131 پست

مامان منم میگفت بعدشم با هم دیگه هار هار میخندیدیم...یا وختی گند میزدم میگفت من تازه مینداختم رو اون دنده و هی میخوندم شوهر شوهره شوووهر بالشت پره شووهر...یکم نمک بریزید بابا..انقدر زندگی رو جدی نگیرید... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به خودت مطمئن باش، من وقتی دانش آموز بودم مامانم همه ش بهم میگفت هیچی نمیشی،همون سال هم مدال المپیا ...

کو ووو من دلم میخواد از ایران برم به نظرت درسمو خوب بخونم مبشه ؟ باز اینم میگم مسخره ام میکنه میگه بیا شغل ربخته واستاااا

2720
2714
اره همکلاسیام

خب همینه دیگه داره مقایسه.میکنه...نگرانه ..داره اینجوری نشون میده...احتمالا اطرافیانم ازش درباره ازدواج شما میپرسن .چرا ازدواج نکرده؟کی میخوادازدواج کنه؟..برای همین اینجوری نگرانیشو نشون میده..

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
من دلم میخاد اصلا از این کشور برمممم

از کشور رفتن پشتوانه میخواد عزیزم اگر نداری الکی وقتتو رو این قضیه نزار تو همین ایران ک هستی تمرکز کن موفق باشی

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
خب همینه دیگه داره مقایسه.میکنه...نگرانه ..داره اینجوری نشون میده...احتمالا اطرافیانم ازش درباره ازد ...

نمیخامممم راجبه همه چی اینجوریه هی مسخره ام میکنه میگه میگ این رشته اس تو میخونی تا اخر عمرت کارم بهت نمیدن دختر خاله ات پرستاری میخونه خاک ت سرت😐

کو ووو من دلم میخواد از ایران برم به نظرت درسمو خوب بخونم مبشه ؟ باز اینم میگم مسخره ام میکنه میگه ب ...

ببین کلا بهت بگم خودتو باور کن من تابستون سالی که کنکور دادم فردای کنکور گفتم میخوام برم سرکار،

گفت بهم آره کار ریخته برات کی تورم با دیپلم استخدام می‌کنه؟

فرداش تو یه رستوران به عنوان صندوق دار استخدام شدم یه رستوران خیلی خوب تو تهران،بعداز یک ماه گریدم رفت بالا فهمیدن زبانم خوبه و رفتارمم خوبه کردنم مدیر سالن اون رستوران به اون شلوغی☺️

منی که اصلا چیزی از رستوران و صندوقداری نمیدونستم، توهم مطمئن باش میتونی عزیزم❤️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
ببین  واسه من ب همچی تبکه میندازن و مسخره میکنن درسم شوهر

چرا بچه نمیخواستن اوردن؟الان دارم میرم کارآموزی هی میگن عرضه داشته باشه خودشو اونجا باید جا کنه میگم والا نمیشه از من گنده تراش بیکارن به من جوجه دانشجو کار نمیدن که اونم با فوق دیپلم 😭  

2706