2410
2553
عنوان

خیلی از دست مامانم ناراحتم همه اش میگه هیشکی نمیگرتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2285 بازدید | 131 پست
آره عزیزم. البته یکی هم توی زندگیم هست که خونواده هردو طرف رضایت نمیدن

انشالله هرچی خیر هستش و هرچی صلاح خدا است بهترین ها برات پیش بیاد 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین همین مامانت تا شوهر کنی راه میره میگه چکار داشتی شوهر کردی میموندی باهم خوش میگذروندیم و سفر میرفتیم مثل مامان من 🙄 

والا تا وقتی هم بچه نداشتم هی میشست میگفت ۹ سال ازدواج کردی چرا بچه نمیاری چرا چرا چرا 

آقا الان که بچم به دنیا اومده راه میره میگه باره دیگه حرف بچه بزنی من میدونم با تو 😐😐😐😐

من نمیدونم با خودشون چند چندن؟؟؟

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

چن روز پیش یکی از زنای فامیل تو جمع بهم گفت توچراازدواج نمی کنی خواستگارنداری ؟گفتم دارم به پیشنهاد شوهرت فکر می کنم کلا دهن همه کف کرده بود فقط قیافه زنه

خدایا منو به آرزوهام برسون
2720
2714
ببین همین مامانت تا شوهر کنی راه میره میگه چکار داشتی شوهر کردی میموندی باهم خوش میگذروندیم و سفر می ...

دقیقا مامان من 

میگه اسم بچه رو بیارین  حالم بهم میخوره  درصورتیکه خواهرم بچه دارنمیشد زمین و زمان رو بهم دوخت الان خواهرم پریودیش عقب میفته مامان روضه نذر میکنه یکوقت حامله نباشه 

چن روز پیش یکی از زنای فامیل تو جمع بهم گفت توچراازدواج نمی کنی خواستگارنداری ؟گفتم دارم به پیشنهاد ...

وا😐گلم این چی بوده گفتی

فردا برات حرف درمیارن

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

اشکالی نداره عزیزم .منم ۲۸ازدواج کردم اما مامانم چیزی نمی گفت بعد اینکه من و آبجی ازدواج کردیم مامانم گفت بابات اون وقتا میگفت هیشکی دخترهای تورو یعنی مامانم و نمی گیره با اینکه خواستگار زیاد داشتم.الان میگم کاش مامانم نمی گفت حرف بابامو هیچوقت خیلی از چشمم افتاد .انشاالله خوشبخت بشی با یه آدم خیلی خوب ازدواج کنی

من خدا را دارم😌

به خودت مطمئن باش،

من وقتی دانش آموز بودم مامانم همه ش بهم میگفت هیچی نمیشی،همون سال هم مدال المپیاد گرفتم هم جزو تاپ های مدرسه مون بودم،

وقتی باهمسرم دوست بودم میگفت خاک بر سرت فکر میکنی باهم ازدواج می‌کنین؟آخرش ولت می‌کنه میره،ایشونم اومد خواستگاریم و ازدواج کردیم،

کلا روابط زیبایی نبود بین من و مادرم هیچوقت...همیشه هم تاسف میخورم بابت این موضوع...

ولی خدا رو از یاد نبر،به خودت مطمئن باش و خودتو به اون بسپر❤️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
چن روز پیش یکی از زنای فامیل تو جمع بهم گفت توچراازدواج نمی کنی خواستگارنداری ؟گفتم دارم به پیشنهاد ...

اینو درغالب جک شنیده بودم ولی خدایی زشته دخترمجرداونم توجمع اینوبگه 

الهم صل علی محمد وال محمد
2706