1608
1609
عنوان

خیلی از دست مامانم ناراحتم همه اش میگه هیشکی نمیگرتت

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 131 پست
اصفهان 

گفتم اگه تهرانی معرفیت کنم واسه کار جایی،

ببین باید یه کاری یاد بگیری،پول جمع کنی مستقل بشی!

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

گفتم اگه تهرانی معرفیت کنم واسه کار جایی، ببین باید یه کاری یاد بگیری،پول جمع کنی مستقل بشی!

من میخوام از طریق درس خوندن و مقاله دادن از ایران برم البته اگه مخ نازنینم کار کنه

1522
خوب میکنم 

زبان یاد بگیر،فیلم زیاد ببین تمام وقتتو واسه زبان بزار،چه کاری بلدی؟تا به حال سر کار رفتی؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
من میخوام از طریق درس خوندن و مقاله دادن از ایران برم البته اگه مخ نازنینم کار کنه

کار میکنه چرا کار نکنه؟؟بقیه چی از تو بیشتر داشتن؟میتونی فقط رو زبانت کار کن عزیزم❤️

زبان یاد بگیر،فیلم زیاد ببین تمام وقتتو واسه زبان بزار،چه کاری بلدی؟تا به حال سر کار رفتی؟

نه نرفتم سر کار ولی همه ی انرژیمو گذاشتم سر درسم شاید زیاد خوب نشد ولی رتبه ی کنکور ریاضیم ۳۰۰۰ شد

8
به من معرفی کن😐

شرایطتت رو بگو عزیزم،چند سالته؟؟قبلا کار کردی؟خونتون کدوم طرفه؟؟

نه نرفتم سر کار ولی همه ی انرژیمو گذاشتم سر درسم شاید زیاد خوب نشد ولی رتبه ی کنکور ریاضیم ۳۰۰۰ شد

نه عالیه نگران نباش،میتونی عزیزم اشکالی نداره ولی اگه میتونی نیمه وقتم بری سرکار برو

1601
انشالله هرچی خیر هستش و هرچی صلاح خدا است بهترین ها برات پیش بیاد 

ممنونم ازت عزیزم برای خودتم همینطور. اتفاقا این روزا دیگه خیلی خستم از موانع سر راهمون دعا کن برام

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
1578