2726

مای بی بی

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پیشنهاد میکنم سایز یک رو پریما بخری یا پمپرز که ضد حساسیت هستن از سایز بعدی میتونی پوشکای دیگه روهم استفاده کنی چون اولش بچه‌ها خیلی پوست حساسی دارن و مدام میسوزه پاشون

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

معمولا تا یکی دوماهه اول سایز یک هستن دیگه بستگی به وزن بچه داره ولی فعلا سه چهار بسته بخر برای همون یه هفته اول که بچه تند تند پوشک کثیف میکنه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
پمپرز که عالیه  برای  حمومش  چی پیشنهاد میدیم ؟؟

من شامپو سر و بدن چيكو خريدم خيلي خوبه اونم راضيم

لوسيون سي گل خريدم بوش خوبه واقعا نرم ميكنه

پماد سوختگي ماستلا خريدم 

من شامپو سر و بدن چيكو خريدم خيلي خوبه اونم راضيم لوسيون سي گل خريدم بوش خوبه واقعا نرم ميكنه پماد ...

پماد سوختگی از روزای اول باید استفاده کرد اصلا حواسم به اون نبود  مرسی که کفتی

2706