1507
1411
عنوان

ناتوانی در گریه کردن

140 بازدید | 34 پست

چند ماهی هست اصلا نمیتونم گریه کنم

هممممش دارم غصه میخورم فقط

مثلا خیلیییی ک ناراحت میشم فقط یکم اشک تو چشام جم‌میشه فقط اصلااا ب گریه و اینا نمیکشه

واقعا اذیتم.قبلا هم خیلیییی اینطوری بودم ولی با دیدن فیلم خیلی غمگین میتونستم گریه کنم ولی الان فیلمم روم اثر نداره

این بیماریه خاصی که نیست؟شماهام اینطوری هستین یا قبلا این حس و تجربه کردین؟

من به جای تو هر روز دارم گریه میکنم 

هیچ آقای محترمی نه لایک، نه ریپلای، نه تک، نه درخواست دوستی به من نده....... من کاملا اخلاقم فرق کرده و بد سرش خراب میشم.... پیغام به دوستام ندین برام بیارن، تاپیکای تارعنکبوت بسته تکم نکنین اصلا جواب نمیدم.... من با یه حال خوب برگشتم و دیگه خرابش نمیکنم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

خیلی بده ها

مریض میشی اینطوری

یه روضه ی امام حسین دانلود کن گریه کن حتمن

بمونه تو دلت دو از جون تبدیل میشه ب چیزای دیگه

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد
به قول قدیمیاچشمه ی اشکت خشک شده

ینی میشه؟قبلا خیلی غمگین بودم زیاد گریه میکردم بعدازون حدود یک سال گذشته فقط دوبار گریه کردم

هردوبارم زد ب اعصابم تا یک ماه خیلیییی حالم بد بود

بخدا حسرت یه گریه ای رو دارم که حداقل قلبمو سبک کنه خوشبحالت واقعا😑

خوش بحالیش کجاست دیگه 

چشمام کورشدن، یه وجب زیر چشام گود شده 

نه مث من خوبه نه مث شما

هیچ آقای محترمی نه لایک، نه ریپلای، نه تک، نه درخواست دوستی به من نده....... من کاملا اخلاقم فرق کرده و بد سرش خراب میشم.... پیغام به دوستام ندین برام بیارن، تاپیکای تارعنکبوت بسته تکم نکنین اصلا جواب نمیدم.... من با یه حال خوب برگشتم و دیگه خرابش نمیکنم 
خیلی بده ها مریض میشی اینطوری یه روضه ی امام حسین دانلود کن گریه کن حتمن بمونه تو دلت دو از جون ت ...

دست و دلم به کاری نمیره

بخاطر امام حسین گریه کنم دلم سبک میشه؟

یه روضه ی خیلی خوب سراغ داری؟از کجا دانلود کنم؟

1334
ینی میشه؟قبلا خیلی غمگین بودم زیاد گریه میکردم بعدازون حدود یک سال گذشته فقط دوبار گریه کردم هردوبا ...

حرف قدیمیاهمیشه درسته ولی بلدنبودن علمی صحبت کنن،منکه خیلیارودیدم زمانیکه که خیلی گریه میکنن یعدیه مدت دیگه اشکی ازچشمشون نمیاد

من که دارم دق میکنم

منم به روش خودم دارم دق میکنم 

دست و دلم به کاری نمیره بخاطر امام حسین گریه کنم دلم سبک میشه؟ یه روضه ی خیلی خوب سراغ داری؟از کجا ...

بزارواسه چندروزدیگه گلم این چندرورمختص پیامبره بایدشادبودتاغمگین

الهی که خدابدلت ارامش بده 

1474
دست و دلم به کاری نمیره بخاطر امام حسین گریه کنم دلم سبک میشه؟ یه روضه ی خیلی خوب سراغ داری؟از کجا ...

گوگل بزن روضه ی امام حسین یا حضرت ابوالفضل جوادی آملی

یا بزن روضه ی ابوالفضل مرحوم کوثری 

گوش کن سبک میشی 

سعی کن اشک بریزی ک خیلی ثواب داره 

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد
1508