2733
2734

؟

ظفر برگر کسی رفته؟خوبه؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانپارس رو نمیدونم 

ولی تو ظفر هستش یه دونه اون خیلی خوشمزه س.

یکی دیگه هم فکر کنم سمت تجریش بود اگه اشتباه نکنم، بابی ساندز

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2731
تهرانپارس رو نمیدونم  ولی تو ظفر هستش یه دونه اون خیلی خوشمزه س. یکی دیگه هم فکر کنم سمت تجری ...

اسم اونی که تو ظفر هست رو هم میشه بگید؟

اسم اونی که تو ظفر هست رو هم میشه بگید؟

یادم نیست خوشگلم، فکر میکنم همون ظفر برگر باشه.

بپرسی اونجا راهنماییت میکنن.

خیلی معروفه، صف وایمیستن واسه غذاش

یادم نیست خوشگلم، فکر میکنم همون ظفر برگر باشه. بپرسی اونجا راهنماییت میکنن. خیلی معروفه، صف وایمی ...

ممنون مرسی 

مام همون تو ذهنمونو مامان بابامخیلی سال پیش ها دوره نامزدی اونجا رفتن خوششون اومده می خواستن بدونن که الان  هم خوبه یا نه که لطف کردین گفتید خوبه قرار شد همونو بریم

ممنون مرسی  مام همون تو ذهنمونو مامان بابامخیلی سال پیش ها دوره نامزدی اونجا رفتن خوششون اومده ...

ای جونم 😍

پس برین و حسابی خوش بگذرونین

2738