2726
عنوان

تعبیر خواب بلدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 21 پست
بچه ها منم زیاد خواب سوسک میبینم تعبیرش چیه 

ساعد نیوز: تعبیر دیدن سوسک در خواب نشانه پرحرارت بودن و احساس گرم شما در رابطه با دیگران می باشد و اطرافیان باید از وجود این هیجان و حرارت آگاهی داشته باشند تا به شما حسادت نکنند
بیشتر بخوانید

۲ـ اگر زن جوانی خواب ببیند در کوچه ای تاریک سرگردان شده است ، هشداری است برای او تا از برخی ,  ...

من نه عزیزم. یه دختر بچه تو کوچه اتفاقا سرگردان بود. من دیدمش بردمش خونه واسه خودم.

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر کسی سایت تعبیر خواب معرفی کرد لطفا من رو لایک کنید ممنونم🙏

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
باشه گلم

من انقدخواب دیدم و تعبیرش خوندم ک بابعضیاش اشنام.اون بچه ک توی خواب دیدی درواقع ی بعد ازشخصیت خودت بوده همیش اگ بچه دیدی توی هرحالتی بود اگ سرگردون بود اگ خوشحال بود اون نمادی از خودته ک بهش کمک میکنی ازاون شرایط نجات پیداکنه یا ن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
من انقدخواب دیدم و تعبیرش خوندم ک بابعضیاش اشنام.اون بچه ک توی خواب دیدی درواقع ی بعد ازشخصیت خودت ب ...

مرسی عزیزمممم😘😘 خودمم الان داشتم به همین نتیجه میرسیدم 😍😍😍

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
مرسی عزیزمممم😘😘 خودمم الان داشتم به همین نتیجه میرسیدم 😍😍😍

قربونت❤  خواب بدی ندیدی ب خودت باید کمک کنی همین.ب حالتا بچه ای ک خوابشو دیدی هم توجه کن منظورم خوشحالی یاناراحتیشه

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️