2733
2734

شنبه شب یهو تب کرد بردمش دکتر گفت ویروسه با پروفن و شیاف کنترلش کن....تا سه روز اگر قطع نشد بیار...دختر منم اصلا اصلا دارو نمبخوره منم مجبورم شیافش کنم تا دو روز خوب شد باز دیشب که روز سوم بود تب کرد الانم تب داره.چیکارکنم؟ببرمش دکتر یعنی چی میشه؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ویروس لعنتی منم چند روزه درگیرم طفلی بچه با همون شیاف تبش و بیار پایین اگر بازم جواب نداد ببرش دکتر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

تحمل کن عزیزم 

من این ویروس کوفتیو اول خودم گرفتم بعد چند روز شوهرم بعد چند روز دختر اولم بعد چندروز دیگه دختر دومم با مریضی خودم باید سه نفرو پرستاری میکردم داغون شدم یعنی😭

2738
تحمل کن عزیزم  من این ویروس کوفتیو اول خودم گرفتم بعد چند روز شوهرم بعد چند روز دختر اولم بعد ...

اخه دیروز و پریروز خوب بود دیروز بردمش خونه مامانم هوا بش خورد دوباره تب کرد

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
تحمل کن عزیزم  من این ویروس کوفتیو اول خودم گرفتم بعد چند روز شوهرم بعد چند روز دختر اولم بعد ...

خودمم ازش گرفتم داغونم

من یه هفته زندانی خونه بودم پوکیدم حتما پاشویش کن تاثیر داره

وقتی تب داره دیوونه میشه نه میزاره پاشویش کنم نه هیچی میخوره ...اصلا یه وضیییههه