2733
2734
عنوان

بیاین بی بی چکمو ببینین مثبته عایاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 4168 بازدید | 269 پست

سلام عزیزم انشالله مثبت باشی منم دیروز بیبی چکم مثل شما شد اولش ندیدم بعدش دیدم همینجوری دو خط شده امروز لک دیدم فک کنم دارم پری میشم دیگه نه بیبی زدم نه ازمایش دادم.ولی سوالم اینه مگه میشه حامله نباشیم و بیبی مثبت میشه

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
شیاف پروژسترون؟ برای چی هست؟

برا قط شون لکه بینی

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم انشالله مثبت باشی منم دیروز بیبی چکم مثل شما شد اولش ندیدم بعدش دیدم همینجوری دو خط شده ا ...

سلام عزیزم.والا چی بگم بخدا.من رفتم آزمایش دادم.شوهرم تا یک ربع دیگه جوابو میاره.خودم ک امیدی ندارم چون لک دارم و کمرم درد مبکنه😭

ولی انشالله شما باردار باشین.منم طاقت تست زدن دوباره رو نداشتم.گفتم آز بدم یهویی😂 که اگررررر مثبت بود حداقل جلو لکه بینی رو بگیرم.

سلام عزیزم انشالله مثبت باشی منم دیروز بیبی چکم مثل شما شد اولش ندیدم بعدش دیدم همینجوری دو خط شده ا ...

لکت در چ حد؟ من تا یک ساعت پیش لک کمتر بود.از صبح کلا ۳ لک قهوه ای دیده بودم.ولی از یک ساعت پیش لکم بیشتر شد و رنگش انگاری روشن😭😭 فکر کنم دارم پریوو میشم

2728
شیاف پروژسترون؟ برای چی هست؟

برای قطع خونریزی و سفت کردن جای جنین. کمر درد و درد پریودی و درد تخمدان هم اگه داشته باشی، رفع میکنه. اسیدفولیک ۱ هم همه باردارها باید بخورن و ضروری هست.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
همش میگم چرا نموندم نگاش کنم بیینم زیر چقد خط انداخته

عزیزم بزار خاطر جمعت کنم من بی بی چکم بعد ۴۰دقیقه مثبت شد یعنی هاله انداخت.واسه شما هم درسته اگه باردار نباشی هیچوقت بی بی مثبت نمیشه خیالت راحت

برای قطع خونریزی و سفت کردن جای جنین. کمر درد و درد پریودی و درد تخمدان هم اگه داشته باشی، رفع میکنه ...

مرسی عزیزم.اگر مثبت بود حتما میفرستم بگیره برام.شانس هم فردا جمعس.دکتری نیست.دیگه میره تا شنبه.اگر قرار باشه برم دکتر.

لکت در چ حد؟ من تا یک ساعت پیش لک کمتر بود.از صبح کلا ۳ لک قهوه ای دیده بودم.ولی از یک ساعت پیش لکم ...

اگه مثبت بودی ریپلایم کن.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2738
لکت در چ حد؟ من تا یک ساعت پیش لک کمتر بود.از صبح کلا ۳ لک قهوه ای دیده بودم.ولی از یک ساعت پیش لکم ...

از ۹ صبح امروز مثل ترشح کمرنگ‌صورتی.ولی کلا نا امید شدم 

عزیزم بزار خاطر جمعت کنم من بی بی چکم بعد ۴۰دقیقه مثبت شد یعنی هاله انداخت.واسه شما هم درسته اگه بار ...

نمیدونم بخدا.اخه این لک های کوفتی چی میگن این وسط😤😤😤😤😤😤 کاش قطع میشدن.تا دراز کشم هیچی نیست موقعی ک میرم دستشویی میبینم یکم.

2706