2726
عنوان

دخترهای دم بخت بیایید خواهرانه یه نصیحتی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 51 پست

مثلا چیکار میکنن؟

منم‌ از اول مستقل بودم ولی چند وقته خواهرشوهرم اومده اپارتمان ما ی واحد اجاره کرده

ی مدت همش گوشت و‌مرغ و‌گردو‌و‌میوه و‌برنج و خلاصه خوراکی‌میداد دست شوهرم میاورد بالا و از اونور با زبان و سیاست میکشوندش سمت خودد ک اینو به زنت نگو اونو نگو

منم پاشوکوتاه کردم

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۵ اما طی یک سخنرانی سیاسی _مذهبی،اجتماعی،فرهنگی  و خلاصه همه چی باهم به شدت ترکیدم و قابل بازگشت نیستم😒  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله چشم ممنون از نکته خوبتون به نظرم دختری که بره خونه مادر شوهر زندگی کنه ارزش خودشو نمیدونه و

مثل‌دختر خواهرشوهر من

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۵ اما طی یک سخنرانی سیاسی _مذهبی،اجتماعی،فرهنگی  و خلاصه همه چی باهم به شدت ترکیدم و قابل بازگشت نیستم😒  
من ک ور دلشون هستیم چی بگم  دو سال و نیم ک منو پیر کردن 🤐 امیدی هم ب دور شدن ندارم  کا ...

دلم واسه امضات گرفت 😞 انشاالله خدا بهت بچه گوگولی بده

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2728

عزیزم دور بودی همینه نزدیکم  بودی همین بود 

لااقل شهر خودت میموندی درد غربت و تنهایی نداشتی 

بعدم اتفاقا دورشدین فقط تو یاریهاشون نیستین والا هرجا بخوان نظری بدن که تلفنی میگن و همسرت چون دوره ازشون اتفاقا نسبت بهشون بیشتر بفکرشونه اونجوری لااقل بدیهاشونم میدید 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

اره دقیقن همین جوریه نزدیک که باشی هراتفاقی بیفته همه از ادم توقع دارن  من خواهرشوهرم میگفت نع ادم بایدسمت خانواده خودش خونه بگیره نع شوهرش اصلن تونامزدی برام مهم نبودبعدعروسی سرکوچه مادرشوهرم خونه رهن کردیم مادرشوهرموخدابیامرزه وقتی رفت بیچاره شدم درصورتی که خواهرشوهرم سرزندگیش بود...نکنیداینکاروباخودتون نکنید 

نمیشه ب همه تعمیم داد این موضوع رو چون همه مثل هم نیستن من برادرام کنار پدر مادرم میمونن چند سال کل ...

تو که از دل عروستون خبر نداری

منم شاید برم بخاطر پیشرفت اما معنیش این نیس که راضیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من بعد 10 سال میخوام برم نزدیک یعنی نرم؟ اوناهم دخالتین ولی ما کار خودمونو میکنیم

من باشم نمیرم 

خود دانی

تازه من شوهرم بنظر خودش پشتمه ولی اونا اینقدر سیاست دارن و زبون دارن که شوهرم متوجه نمیشه 

توصیه مهمتر اینکه از هول حلیم نپرید تو دیگ.

قبل عروسی چشمتونو رو مشکلات نبندین.

همه سرمایتونو ندید دست شوهر بعد خودتون بشینید کنج خونه.

قبول نکنید که برده باشید و حتی تا یه نونواییم نرید.

زودی بچه‌دار نشید.

حتما حتما سعی کنید مستقل باشید.یه پس اندازی پولی چیزی داشته باشید.

وای گفتی.... من پدر شوهرم طبقه بالاشو مختص شوشوم ساخته بود موقع عروسی شوشو میگفت بریم بالا تا وقتی دس و بالم باز شه من گفتم نه من دوس دارم مستقل شم میخام تو خونم بدون لباس بگردم نمیخام اسیر باشم خلاصه متونس چیزی بگه و قبول کرد حالا بعد چن ماه عروسی هی میگه بابام دلش گرفتس ازمن ک چرا نرفتم بالاسرش زندگی کنم میگه بیا ی مدت بریم تا دلش خوش بشه 😐 منم گفتم ببین خودم میشینم با بابات حرف میزنم اگرنه خودت بهش بگو تو خوشی منو ک ازت دورم دوس داری یا ناراحتیمو وقتی بیام بالا... بنظرم اشتباه محضه باهم زندگی کردن

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
توصیه مهمتر اینکه از هول حلیم نپرید تو دیگ. قبل عروسی چشمتونو رو مشکلات نبندین. همه سرمایتونو ندید ...

موافقم 10000000 درصد با حرفت

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
من باشم نمیرم  خود دانی تازه من شوهرم بنظر خودش پشتمه ولی اونا اینقدر سیاست دارن و زبون دارن ...

دقیقا منم همین وضعم 

ولی تا حدود زیادی حالیشون کردم که کی رییسه 

چیکار کنم اگه برم منافعی داره واسم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706