2703
2553

هیچوقت هیچوقت نه تنها با خانواده شوهر زندگی نکنید بلکه تا جایی ک ممکنه خونتون رو دور از اونها بخرید یا اجاره کنید(اول زندگی و جوونیتون خیلی مهم)

پدرشوهر من نزدیک خودشون خونه داره. مادرم بارها گفت نرو شهر دیگه بمون اینجا برو اون خونه پدرشوهرت

ولی من گفتم نه میرم شهر دور پیشرفت میکنیم بعد ایشالله خونه میخریم و برمیگردیم شهر خودمون

بخدا کیلومترها ازشون دورم تازه تازه بعد چهار پنج سال دارم تو کلشون میکنم که  ما خانواده مستقلیم ولی بازم با هر ترفندی میخوان نظر خودشون رو یه جوری تو زندگیمون اجرا کنن

حالا فکر کن اگه نزدیک بودیم چ میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مرگ یبار شیون یبار خودتوبزن ب کری یابگو مصلحت زندگی هرکسو خودش میدونه.

حتمن میبینه گوش میکنین ک باز تکرارمیکنن

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

من ک ور دلشون هستیم چی بگم 

دو سال و نیم ک منو پیر کردن 🤐

امیدی هم ب دور شدن ندارم 

کاملاااا موافقم 

منم ب هرکی میبینم همینو میگم بخدا

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

من بعد 10 سال میخوام برم نزدیک یعنی نرم؟ اوناهم دخالتین ولی ما کار خودمونو میکنیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2714

من دوس داشتم باهاشون زندگی کنم

شوهرم راضی نشد و کیلومترها دوریم ازشون 

هییییچوقت هیییچ دخالتی توو زندگیم نکردن، ن عقد ن الان. 

بستگی ب شعور و فرهنگشون داره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بله چشم ممنون از نکته خوبتون به نظرم دختری که بره خونه مادر شوهر زندگی کنه ارزش خودشو نمیدونه و

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706