2726
عنوان

خانوما نی نی هاتون ساعت چند بیدار میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 33 پست
خب۱۲ یا۱خوبه که دختر من۳ یا۴ میخوابه...

کجا خوبه؟ ۱۲ الا ۱ میخوابه ۵ صبح بیداره😕بعد دوباره اصلا نمیخوابه همین روال ادامه داره

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
با اهنگ؟😑 با قران بیدار کن بچه رو

قران واذان میزارم گریه میکنه  

البته اهنگ های کدوکانه نه بزن وبرقص  

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالتون که هینقدر میخوابه.  دختر منکه دیشب از 3 تا 4 شیر خورد . از 4 تا 6 گردش کردیم تو ...

چند وقتشه؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
قران واذان میزارم گریه میکنه     البته اهنگ های کدوکانه نه بزن وبرقص    

حخخحح😂😂😂

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2728
کجا خوبه؟ ۱۲ الا ۱ میخوابه ۵ صبح بیداره😕بعد دوباره اصلا نمیخوابه همین روال ادامه داره

نه خواهر پس خوش بحال خودم  

من بچه ندارم ولی همین که میبینم صبح شده خود بخود ساعت هفت و نیم هشت بیدار میشم میرم د ...

این جوری هم خوبه...و خدایش وقتی بچه هست سرگرم تری خستگی داره...اما خیلی سرت گرمه...

چیکارمیکنیدبچهاتون انقدخوشخابن پسرمن الان ۲سالونیمشه نمیخابه  

۲سال ونیم دیگه قشنگ میتونی باهاش بازی کنی وخستش کنی...خستش کن خودش میخوابه...  

خانمای با تجربه را6ی برای خوابوندن دختر من پیشنها نمیدین؟ 2.5 ماهه.  از همه کار افتادم. اشپزخو ...

بیچاره شوهرامون  

۲سال ونیم دیگه قشنگ میتونی باهاش بازی کنی وخستش کنی...خستش کن خودش میخوابه...    

مشکل من اینه خسته نمیشه ازصبح که پامیشه کتاباشومیاره میگه بخون انقدشعرای کتابومیخونم که حالم بهم میخوره ازشون بعدمیشینیم بازی میکنینم یکم میشه کارتون میبینه بعددوباره پامیشم  قایم موشک و تفنگ بازی میکنیم خسته ام نمیشه اصلن ...تاخوده شب داره بازی میکنه ولی دریغ ازیکم خستگی ..شبم تادعواش میکنم بخاب میگه مامان دوست دارم که دهنموببندم بهش هیچی نگم   واقعن کلافم کرده 

بیچاره خودمون.. چرا شوهرا؟؟ 

خب تک وتنها ...نه بغلی نه بوسی نه چیزی😄

2706