1507
1411

دختر من هشت ماهشه هنوز بیدار نشده بچه های شمام اینقد میخابن؟

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1432
دخترمو ۱ساعت پیش با اهنگ بیدارش کردم الان دوباره داره میخوابه ۳ماه ونیمه...

خوش به حالتون که هینقدر میخوابه. 

دختر منکه دیشب از 3 تا 4 شیر خورد . از 4 تا 6 گردش کردیم تو خونه . 6 تا 8 خوابید . از 8 تا الان باز اویزونمه. شیر میخوره . بازی و شکلک میخواد. بعل میخواد. نمیخواابه 😩 دومنیمو نیمشه  نیم وجبی 

من بچه ندارم ولی همین که میبینم صبح شده خود بخود ساعت هفت و نیم هشت بیدار میشم میرم دستشویی بعد چایی میزارم میام سراغ اینترنت.چون شوهرمم زیاد خونه نیست و بار میبره

1476
خب۱۲ یا۱خوبه که دختر من۳ یا۴ میخوابه...

کجا خوبه؟ ۱۲ الا ۱ میخوابه ۵ صبح بیداره😕بعد دوباره اصلا نمیخوابه همین روال ادامه داره

توی شرایطی هستیم که نیاز های زندگی شده ،آرزو!
1508